تلاش پرسپولیس برای حفظ بیرانوند/ علیپور و نوراللهی می‌مانند

ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد مذاکره با علیرضا بیرانوند و حضور علی علیپور و احمد نوراللهی در تمرینات سرخپوشان صحبت کرد...

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: انتخاب ما حفظ علیرضا بیرانوند است اما او پیشنهادهایی دارد. وکیل وی پیشنهادها را امروز به باشگاه ارائه کرد.

به گزارش مدال، ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: برای این که جهت شروع فصل شرایط خوبی داشته باشیم اقدام‌های مختلفی را همزمان دنبال می‌کنیم. تامین منابع مالی برای رفع نیازهای باشگاه و تیم و جذب سرمربی جدید بخشی از کارها بود. در این مدت تلاش کردیم تا ترکیب تیم قهرمان تا حد امکان حفظ شود. در همین ارتباط با پیشنهادهایی برای جذب علی علیپور روبرو بودیم ولی تصمیم نهایی این بود که مهاجم خوب خودمان را حفظ می‌کنیم. پس از صحبتی که امروز چهارشنبه داشتیم موضوع انتقال منتفی شد.
وی ادامه داد: در مورد احمد نورالهی هم مساله خاصی وجود ندارد. او و علیپور با توجه  به این که تیم ملی را همراهی می‌کردند دیرتر به تیم ملحق می‌شوند و از بعد از ظهر امروز خود را به سرمربی جدید معرفی می‌کنند و در تمرینات حاضر می‌شوند.
مدیرعامل سرخپوشان در مورد دروازه‌بان شماره یک ایران اضافه کرد: انتخاب ما حفظ علیرضا بیرانوند است اما او پیشنهادهایی دارد. وکیل وی پیشنهادها را امروز به باشگاه ارایه کرد و بعد از بررسی معلوم شد آنها قبلا برای ایمیل عمومی باشگاه ارسال شده است. البته ما تمایل خود برای ادامه فعالیتش در پرسپولیس را اعلام کردیم. در تعامل و همکاری هستیم و امیدواریم هر چه سریعتر با مشخص شدن تصمیم نهایی، آن را به اطلاع هواداران و افکار عمومی برسانیم.

بیشتر بخوانید:

امیری در لیست خروج ترابوزان، در لیست خرید دنیزلی

تگ ها


پرسپولیس علیرضا بیرانوند علی علیپور احمد نوراللهی ایرج عرب لیگ برتر فوتبال ایران اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال