تلاش کادرپزشکی برای آماده سازی محمد نادری

مدافع چپ پرسپولیس دیگر بازیکنی است که شرایط نامشخصی برای دیدار این هفته تیمش مقابل شاهین بوشهر دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محمد نادری که پیش از دیدار با پیکان دچار آسیب دیدگی شده بود، در نهایت با تلاش کادرپزشکی به این دیدار رسید و برای سرخپوشان به میدان رفت.

با این حال اکنون گفته می‌شود این بازیکن بار دیگر دچار آسیب دیدگی شده و احتمالا قادر به همراهی سرخپوشان در جدال مقابل شاهین بوشهر نباشد. کادرپزشکی هنوز نظر نهایی خود را در خصوص مصدومیت این بازیکن اعلام نکرده و در تلاش است با بررسی دقیق شرایط مصدومیت محمد نادری، در پایان تمرین امروز نظرش را به کادرفنی و یحیی گل محمدی اعلام کند.

با توجه به مصدومیت محمد انصاری و عمل جراجی این بازیکن، پرسپولیس در سمت چپ دفاعی تنها محمد نادری را به عنوان بازیکن متخصص در اختیار دارد و در صورتی که نادری هم شرایط همراهی سرخپوشان را برابر شاهین به دست نیاورد، باید دید یحیی چه تصمیمی خواهد گرفت.

سرمربی پرسپولیس قصد داشت در صورتی که نادری به بازی هفته گذشته مقابل پیکان نمی‌رسید از وحید امیری در سمت چپ دفاعی سود ببرد که البته اکنون این بازیکن نیز دچار مصدومیت شده تا به این شکل احتمال بازگشت محسن ربیع خواه به ترکیب اصلی افزایش یابد و باید دید تا روز بازی شرایط به چه شکل پیش خواهد رفت.

بیشتر بخوانید:
آذربایجان‌ تیملری؛ فرار از موقعیت ناکامی مطلق!

سیدعباسی: مدعی اصلی کسب سهمیه هستیم
شجاعی: هر پستی سرمربی صلاح بداند بازی می‌کنم 

 

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران محمد نادری پرسپولیس محمد نادری پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال