تلاش کمانداران برای مدال آوری در قهرمانی آسیا

مربی تیم ملی کامپوند با ابراز رضایت از عملکرد کمانداران اعزامی به قهرمانی آسیا در اردوی کیش، گفت: تلاش بر این است که بهترین عملکرد را در بنگلادش داشته باشیم....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، اسماعیل عبادی در ارزیابی از وضعیت کمانداران کامپوند اعزامی به مسابقات قهرمانی آسیا بنگلادش، اظهار کرد: با توجه به اردوی خوبی که در کیش داشتیم، شرایط کمانداران از نظر رکوردی بسیار راضی کننده بود و آماده شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا هستند.

وی گفت: در اردوی کیش که تا ۱۷ آبان ادامه دارد سعی کردیم با شبیه سازی مسابقات، کمانداران را برای رقابتهای قهرمانی آسیا بنگلادش آماده کنیم که البته نتیجه کار راضی کننده بود و به رکوردهای خوبی دست پیدا کردیم.

مربی تیم ملی کامپوند در خصوص زمان اعزام کمانداران به مسابقات قهرمانی آسیا، خاطرنشان کرد: بعد از اتمام اردوی کیش، از ۱۸ آبان به مدت ۲ روز در سایت تیروکمان اردو خواهیم داشت و سپس ۲۰ آبان برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا عازم بنگلادش می‌شویم، مسابقات نیز از ۲۲ آبان به مدت یک هفته در رشته‌های ریکرو و کامپوند برگزار خواهد شد.

عبادی در پاسخ به این پرسش که چقدر امیدوار به کسب مدال در این مسابقات هستید، تصریح کرد: تلاش ما کسب بهترین نتیجه در این مسابقات است، حال این که شرایط برای مدال آوری در بنگلادش چگونه رقم بخورد، سخت و قابل پیش بینی نیست.

وی در پایان گفت: با رکوردهای خوبی که کمانداران در تمرینات به ثبت رسانده اند، امیدوارم این رکوردها در مسابقات نیز تکرار شود و در اولین حضور به عنوان مربی تیم کامپوند در قهرمانی آسیا به نتایج خوبی دست پیدا کنیم.

تگ ها


تیر اندازی