تلاش کمانداران کامپوند برای کسب جایگاه دوباره در جهان

مربی تیم ملی کامپوند با ابراز رضایت از وضعیت رکورد کمانداران در سومین اردوی آمادگی، گفت: تمام تلاشم بر این است تا تیم کامپوند را دوباره در جهان مطرح کنم‌....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، اسماعیل عبادی اظهار کرد: اردوی کمانداران کامپوند بعد از یک وقفه طولانی مدت از ۱۵ شهریور آغاز شد و کمانداران سومین اردوی خود را از روز شنبه ۱۰ آبان در سایت تیروکمان شروع کردند، اما با این وجود وضعیت رکوردها راضی کننده است و کمتر با افت رکورد مواجه بودیم.

وی گفت: در دو مرحله اردویی که داشتیم بیشتر سعی کردیم روی بحث آماده سازی کمانداران، تقویت عضلاتی که درگیر کمان هستند و آمادگی روانی ورزشکاران کار کنیم تا کم کم آنها را برای تمرینات حرفه ای و مسابقات آماده کنیم.

عبادی خاطرنشان کرد: با توجه به این که امسال تمام رویدادهای بین المللی به خاطر کرونا از سوی فدراسیون جهانی لغو شد، سعی داریم تمرینات خود را حتی در شرایط کرونایی با جدیت انجام دهیم تا آمادگی بدنی ورزشکاران را حفظ و آنها را برای مسابقاتی که فدراسیون در نظر دارد، آماده کنیم.

وی با اشاره به جوانگرایی تیم ملی کامپوند گفت: در حال حاضر نسبت به سال گذشته ۸۰ درصد ترکیب تیم تغییر کرده و جوان شده است. با هدف گذاری صورت گرفته سعی داریم با حضور قدرتمند در مسابقات آینده تیم کامپوند را دوباره در آسیا و جهان مطرح کنیم و به جایگاه قبل بازگردیم.

تگ ها


تیر اندازی