تلاش گرت بیل برای کاهش انتظارات هواداران تاتنهام

گرت بیل ستاره ولزی تاتنهام که بعد از مدتها حضور در رئال مادرید به این تیم بازگشته سعی دارد از سنگینی بار انتظاراتی که هواداران از او دارند بکاهد....

به گزارش "ورزش سه"، بازگشت گرت بیل به تاتنهام هیجان زیادی در میان هواداران این تیم بوجود آورده ولی بیل در تلاش برای کاستن از شدت این انتظارها می‌گوید برای رسیدن به سطح آمادگی مد نظرش به زمان نیاز دارد.

گرت بیل در دوره اول حضورش در تاتنهام ستاره درخشانی در این تیم بود و همین درخشش باعث شد در سال ۲۰۱۳ با قراردادی ۱۰۰ میلیون یورویی به رئال مادرید ملحق شده و به گران ترین بازیکن وقت دنیا تبدیل شود. او بعد از نزدیک به ۱۰ سال حضور در رئال اما به دلیل مشکلات زیادی که با باشگاه اسپانیایی و هوادارانش پیدا کرده بود سرانجام مادرید را ترک کرده و به تیم سابقش تاتنهام بازگشت.

گرت بیل اولین بازی خود مقابل تاتنهام را در دیدار مقابل وستهام به عنوان بازیکن تعویضی انجام داد و در بازی مقابل لاسک در لیگ اروپا هم در زمین حضور داشت. او حالا آماده می‌شود تا پس از سال‌ها فردا در دیدار مقابل برنلی برای اولین بار به صورت فیکس به میدان برود.

گرت بیل در آستانه این بازی به خبرنگاران گفت: " مدتی طول می کشد تا من دوباره در کوران مسابقات قرار بگیرم و از نظر بدنی صد در صد آماده بشوم. بازی با برنلی یک قدم دیگر برای من است تا آماده تر شوم و سرعتم را افزایش بدهم. من از اینکه دوباره فوتبال بازی می کنم خوشحالم و واقعاً لذت می برم".

تگ ها


گرت بیل تاتنهام رئال مادرید