Banner

تلاش یونایتد برای جذب ستاره فیورنتینا

فدریکو کیه زا، وینگر ایتالیایی فیورنتینا مورد توجه منچستریونایتد قرار گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، منچستریونایتد از همین حالا به دنبال برنامه ریزی برای تقویت ترکیب تیمش در تابستان پیش رو بوده و Le ۱۰ Sport مدعی شد آنها قصد دارند برای انتقال فدریکو کیه زا، ستاره جوان بنفش ها اقدام کنند.

البته فدریکو کیه زا مورد توجه تیم هایی چون اینتر و یوونتوس نیز قرار داشته و به نظر می رسد فیورنتینا زیر رقم ۵۵ میلیون پوند اجازه جدایی این وینگر جوان را صادر نخواهد کرد. اخیرا منچستریونایتد نمایندگانی را برای تماشای عملکرد فدریکو کیه زا به ایتالیا فرستاده و به نظر او نمره قبولی دریافت کرده است. این در حالیست که مالک متمول فیورنتینا در ماه های اخیر بارها اعلام کرده این تیم تمایلی به فروش فدریکو کیه زا ندارد.

البته به جز این ستاره ایتالیایی، یادون سانچو، وینگر انگلیسی و درخشان دورتموند نیز در لیست خرید شیاطین سرخ قرار دارد. یواخیم واتسکه، مدیر ورزشی دورتموند چندی قبل اعلام کرد در صورت تمایل یادون سانچو به جدایی، این باشگاه جلوی رخ دادن این اتفاق را نخواهد گرفت و وارد مذاکره خواهد شد. بدین ترتیب به نظر می رسد یکی از بین فدریکو کیه زا یا سانچو در تابستان لباس منچستریونایتد را بر تن خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:
امباپه قطعا می ماند؛ نیمار می تواند برود!
تعیین قهرمان چمپیونزلیگ به سبک یورولیگ بسکتبال! 

تگ ها


فدریکو کیه زا فوتبال جهان منچستریونایتد نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فدریکو کیزا منچستر یونایتد فیورنتینا لیگ برتر سری آ فوتبال