تلخ‌ترین لحظه تنیس ویمبلدون 2017

آسیب دیدگی شدید بتانی ماتک ساند و فریادهای او در جریان دیدار سورانا کریستئا تنیس ویمبلدون را تحت تاثیر قرار داد و تماشاگران حاضر را وحشت زده کرد ......

آسیب دیدگی شدید بتانی ماتک ساند و فریادهای او در جریان دیدار سورانا کریستئا تنیس ویمبلدون را تحت تاثیر قرار داد و تماشاگران حاضر را وحشت زده کرد.

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا و به نقل از آس، روز چهارم تنیس ویمبلدون با اتفاق تلخی همراه بود و تماشاگران دیدار بتانی ماتک ساند و سورانا کریستئا شاهد این لحظات ناراحت کننده بودند.
در شروع ست سوم ماتک ساند هنگام ضربه زدن تعادل خود را از دست داد و به شدت از ناحیه زانو آسیب دید. شدت آسیب دیدگی بانوی شماره یک جهان در بخش دبل به قدری بود که او فریاد می زد و درخواست کمک می کرد. کریستئا بلافاصله خود را به این تنیسور رساند تا به او کمک کند.
کادر پزشکی نیز خیلی زود خود را به زمین بازی رساند و تماشاگران بهت زده و نگران شاهد انتقال ماتک ساند به بیمارستان بودند. لوسی سافاوورا زوج او در مسابقات تنیس به شدت تحت تاثیر این اتفاق ناخوشایند قرار گرفت و گریست.
حریف ماتک ساند درباره این حادثه گفت: ترسیده بودم. هرگز چنین آسیب دیدگی ندیده بودم. زانوی او در وضعیت وحشتناکی قرار داشت. تنها این صحنه را می توان در فیلم ها مشاهده کرد.

تگ ها


اخبار روز تنیس ویمبلدون تنیس