تلگراف : رئال مادرید برای جذب ده خیا ناامید نشده است

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، تلگراف مدعی شده است رئال مادرید هفته آینده و بعد از مشخص شدن نتیجه فینال لیگ قهرمانان اروپا، برای جذب ده خیا وارد عمل می شود ......

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود، تلگراف مدعی شده است رئال مادرید هفته آینده و بعد از مشخص شدن نتیجه فینال لیگ قهرمانان اروپا، برای جذب ده خیا وارد عمل می شود. اگرچه اسکای چند روز پیش مدعی شده بود منچستریونایتد پیشنهاد ۶۰ میلیون پوندی رئال مادرید را رد کرده است، ولی تلگراف اعتقاد دارد پیشنهادی در کار نبوده و سران رئال مادرید فعلاً به طور کامل متمرکز روی فینال لیگ قهرمانان هستند.

با این وجود موضع منچستریونایتد هنوز پابرجاست و شیاطین سرخ تمایلی برای فروش ده خیا ندارند، قیمت وی نیز حداقل ۶۰ میلیون پوند تخمین زده می شود. دروازه بان اسپانیایی منچستریونایتد در تابستان ۲۰۱۵ تا یک قدمی انتقال به رئال مادرید هم پیش رفت ولی در آخرین روز نقل و انتقالات، تاخیر در انجام مسائل اداری مربوط به قرارداد باعث شد ترانسفر او به شکلی غیرمنتظره نهایی نشود و این بازیکن مدتی بعد قراردادش را تمدید کرد و در الدترافورد ماندنی شد. ده خیا در دو فصل گذشته هم نمایش های خوبی درون دروازه منچستریونایتد داشت و هیچ وقت از تمایلش برای انتقال به رئال مادرید صحبت نکرده است، همین موضوع باعث شده یونایتد با اطمینان بیشتری به حفظ وی امیدوار باشد.

ده خیا هنوز دو سال دیگر با شیاطین سرخ قرارداد دارد و بندی برای تمدید قرارداد برای یک فصل دیگر هم وجود دارد.

تگ ها


اخبار روز داوید دخیا رئال مادرید فوتبال