تمارض و فریب داور بدتر از نژادپرستی است!

جیووانی مالاگو رئیس کمیته ملی المپیک ایتالیا، در وانفسای مشکلات نژادپرستی در فوتبال ایتالیا مدعی شد که تمارض و دایو در فوتبال ایتالیا مشکل بزرگ‌تری است....

جیووانی مالاگو رئیس کمیته ملی المپیک ایتالیا، در وانفسای مشکلات نژادپرستی در فوتبال ایتالیا مدعی شد که تمارض و دایو در فوتبال ایتالیا مشکل بزرگ‌تری است.

به گزارش مدال، در حالی که کمتر از 2 ماه از شروع فصل جدید فوتبال ایتالیا گذشته، چهار مورد جدی توهین‌های نژادپرستانه در فوتبال سرزمین چکمه ثبت شده و وضعیت در فوتبال ایتالیا را در منطقه بحرانی در این خصوص قرار داد.

اما در حالی که بسیاری از بزرگان فوتبال جهان و ایتالیا خواهان برخورد شدید با این زهر کشنده شدند، «جیووانی مالاگو» رئیس کمیته ملی المپیک ایتالیا در اظهارنظری عجیب، نژادپرستی را مسئله‌ای کم‌اهمیت‌تر نسبت به فریب داور قلمداد کرد و گفت: «شبیه‌سازی و تمارض از شعارهای نژادپرستانه مشکلی به مراتب بزرگ‌تر و با اهمیت‌تری است. این هواداران کار اشتباهی می‌کنند اما وقتی بازیکنی که سالی سه میلیون یورو می‌گیرد و شیرجه می‌زند تا پنالتی بگیرد و از آن خوشحال است باید بگوییم که با مشکل بزرگتری نسبت به چند شعار مواجه هستیم!»

بیشتر بخوانید:

آژیر جنگ در در ایتالیا علیه نژادپرستی به صدا در آمد

تگ ها


تبعیض نژادی توهین نژادپرستانه حملات نژادپرستانه جنگ علیه نژادپرستی تمارض فریب داور فوتبال جهان سری آ فوتبال