تماس تلفنی رومنیگه با گواردیولا برای انتخاب جانشین آنچلوتی؛ پیشنهاد پپ، توخل است!

رومنیگه برای انتخاب سرمربی آینده تیمش با پپ گواردیولا تماس گرفته است. به گزارش مدال و به نقل از طرفداری - پپ گواردیولا ترج ......

رومنیگه برای انتخاب سرمربی آینده تیمش با پپ گواردیولا تماس گرفته است.

به گزارش مدال و به نقل از طرفداری - پپ گواردیولا ترجیح می دهد که توماس توخل تاکتیک های او را در تیم بایرن مونیخ ادامه دهد.

به گزارش اشپورت آینس، باشگاه بایرن مونیخ، سرمربی خود کارلو آنچلوتی را بعد از شکست برابر پاری سن ژرمن در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا اخراج کرد. به نظر می رسد مدیران این تیم توماس توخل، سرمربی سابق بروسیا دورتموند را زیر نظر دارند. کارل هاینتس رومنیگه برای انتخاب سرمربی جدید با پپ گواردیولا، سرمربی سابق تیم بایرن مونیخ تلفنی صحبت کرده است. شواهد حاکی از این هستند که گواردیولا، توخل را بهترین گزینه برای بایرن مونیخ می داند. او می خواهد توخل سبک وی را در بایرن مونیخ ادامه دهد و دوباره این تیم را به تیمی مدعی و قدرتمند تبدیل کند.

این در حالتی است که رسانه TZ نیز ادعا کرده است توماس توخل در حال سفر به مونیخ است و در مذاکرات اولیه اش با بایرن مونیخ به توافق رسیده است. متس هوملس مدافع باواریایی ها نقش مهمی را در توافق بین دو طرف داشته است. او سابقه بازی تحت نظر توخل را نیز دارد و رابطه اش با این مربی بسیار خوب است. توخل بعد از بازی های ملی به هواداران بایرن مونیخ معرفی خواهد شد. توخل در مونیخ مالک یک آپارتمان است و در دسترس ترین گزینه حال حاضر بازار است. او پیشنهاد هایی از چین، انگلیس، اسپانیا و ایتالیا را برای حضور در بایرن مونیخ رد کرده است. توماس توخل در روز 14 اکتبر (22 مهر) برابر فرایبورگ برای اولین بار روی نیمکت بایرن مونیخ خواهد نشست.

تگ ها


اخبار روز منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال