تماس خبرساز بانوی پیر؛ آقای هتریک جانشین رونالدو می‌شود؟

باشگاه یوونتوس نخستین تماس‌های خود برای جذب ارلینگ هالند مهاجم نروژی سالزبورگ را برقرار کرده و امیدوار است بتواند او را در زمستان به تورین منتقل کند....

به گزارش مدال، «ارلینگ هالند» مهاجم نروژی 19 ساله باشگاه سالزبورگ در این فصل در 21 بازی 28 گل به ثمر رسانده و به تازگی مشخص شده است که علیرغم خواسته بالای سالزبورگی‌ها برای فروش او، در قراردادش بند فسخ 30 میلیون یورویی وجود دارد.

باتوجه به این مسئله در زمستان امکان جدایی هالند بسیار بالا رفته و تیمی که بتواند با او به صورت شخصی به توافق برسد می‌تواند او را جذب کند. در همین راستا مسئولان باشگاه یوونتوس از طریق نزدیکان هالند به او پیشنهاد دستمزد سالیانه سه میلیون یورویی را داده‌اند و حالا باید دید بانوی پیر می‌تواند زودتر از دیگر تیم‌های بزرگ اروپا، آقای هتریک را جذب کند یا خیر.

در این بین برخی رسانه‌های ایتالیایی مدعی شدند که یوونتوس با توجه به افت «کریستیانو رونالدو» به فکر جذب هالند افتاده و بعید نیست ستاره نرژوی را جانشین ستاره پرتغالی خود کند.

بیشتر بخوانید:

آقای هتریک فعلاً آمادگی پیوستن به لیورپول را ندارد!

تگ ها


اخبار ارلینگ هالند ارلینگ هالند کریستیانو رونالدو یوونتوس بیانکونری بانوی پیر سالزبورگ اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان Erling Håland یوونتوس سالزبورگ Bundesliga سری آ فوتبال