تماس خبرساز دیوید بکهام با مسی

دیوید بکهام که مالکیت باشگاه اینتر میامی را برعهده دارد، در روزهای اخیر تماسی خبرساز با لیونل مسی گرفته و از تمایل خود برای جذب او سخن گفته است....

به گزارش مدال؛ «دیوید بکهام» که مالکیت باشگاه اینتر میامی را برعهده گرفته است، قصد دارد تیم قدرتمندی بسازد و در لیستش نام بازیکنان بزرگی دیده می‌شود، ستاره‌هایی که علاقه دارد آنها را به آمریکا منتقل کند. باشگاه اینتر میامی از مارس سال 2020 در لیگ حرفه‌ای آمریکا فعالیتش را آغاز خواهد کرد و بکهام به عنوان یکی از مالکین این باشگاه قصد دارد تیم خوبی روانه مسابقات کند.

طبق گفته برخی منابع اسپانیایی؛ پس از اینکه اعلام شد «لیونل مسی» می‌تواند در پایان فصل با قراردادی رایگان بارسلونا را ترک کند، تماس‌هایی با او برای انتقال به آمریکا گرفته شده و گفته می‌شود بکهام شخصاً با لئو به گفتگو در این خصوص پرداخته است.

بد نیست بدانید که ستاره سابق تیم ملی انگلیس، مدتی پیش یکی از آرزوهایش را جذب «کریستیانو رونالدو» و «لیونل مسی» برای تیمش عنوان کرده بود.

بیشتر بخوانید:

بکهام: سرمربیگری تیم ملی انگلیس؟ رویای من است!

تگ ها


دیوید بکهام اینتر میامی لیونل مسی مسی بکهام فوتبال جهان اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات لیونل مسی بارسلونا MLS لالیگا فوتبال