تماس مدیران استقلال با ستاره سابق میلان/ جونیور جدید در راه استقلال؟

مدیران باشگاه استقلال برای جذب اولیور جونیور بومال بازیکن تیم‌ملی فوتبال کامرون، طی تماسی با کلارنس سیدورف ستاره سابق میلان و سرمربی کامرون جویای وضعیت این بازیکن شدند...

تماس مدیران استقلال با ستاره سابق میلان/ جونیور جدید در راه استقلال؟

به گزارش مدال، مسئولان باشگاه استقلال مدتی است منتظر اعلام نام بازیکن خارجی از طرف آندره‌آ استراماچونی هستند، اما این مربی هنوز اسم بازیکن موردنظر خود را به آن‌ها معرفی نکرده است. این در شرایطی است که پیش از این صحبت‌های زیادی در فضای مجازی در این خصوص مطرح شده بود.

در همین حال، اولیور جونیور بومال بازیکن تیم ملی فوتبال کامرون در جام ملت‌های آفریقا اخیر مورد توجه مسئولان باشگاه استقلال قرار گرفته بود. در این راستا مدیران باشگاه برای گرفتن تایید کیفیت فنی این بازیکن که فصل پیش را در تیم یوکوهوما ژاپن سپری کرده، تماسی با کلارنس سیدورف ستاره سابق میلان و سرمربی تیم ملی کامرون داشتند. آن‌ها امیدوار بودند به سرعت روند جذب بومال را طی کنند، اما اتفاق دیگری رخ داد. استراماچونی این بازیکن را تایید نکرده و به مدیران اطلاع داده وی را نمی‌خواهد.
موضوع وقتی جالب می‌شود که بدانیم بومال، مشتری دیگری در ایران دارد. پس از مخالفت استراماچونی با جذب بومال، مدیر برنامه‌های این بازیکن با مدیران باشگاه استقلال تماس گرفته و به آن‌ها اطلاع داده این مهاجم کامرونی قرار است به فولاد خوزستان بپیوندد.

بیشتر بخوانید:

ستاره تیم‌ملی عراق عامل انتقال هافبک استقلال به الاسماعیلی

تگ ها


استقلال الیور‌ــــ‌جونیور‌ــــ‌بومال اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات استقلال کلارنس سیدورف لیگ برتر فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال