تماس مکرر باشگاه ها با سازمان لیگ

مدیران و مربیان باشگاه های لیگ برتری به شدت از بلاتکلیفی در برگزاری یا عدم برگزاری لیگ برتر گله مند هستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هم زمان با تصمیم چند باشگاه برای آغاز تمرینات آماده سازی در سال ۹۹ و شروع تمرینات آن هم با وجود هشدارهای ستاد مقابله با شیوع کروناویروس، جنجال های زیادی رقم خورد که در نهایت با ورود وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال به ماجرا این تمرینات تعطیل و بازیکنان تیم هایی همچون نساجی، تراکتورسازی و سپاهان بار دیگر روانه منازل و شهرهای خود شدند.


این اتفاقات به شدت مدیران باشگاه ها و مربیان را دچار دردسر کرده است تا جایی که برخی از این مدیران طی ۴۸ ساعت گذشته در تماس های مکرر با روسای سازمان لیگ خواستار تصمیم گیری قاطع در خصوص ادامه لیگ یا لغو مسابقات شدند. این تماس ها از آن جهت شدت بیشتری گرفته است که در طی روزهای گذشته اظهارنظرهای متناقضی در خصوص احتمال شروع دوباره بازی ها از اوایل اردیبهشت ماه به گوش رسید.


مدیران باشگاه ها و مربیان این تیم ها با اشاره به این که بلاتکلیفی حاکم بر مسابقات بحرانی بدتر از شیوع کروناویروس برای آنها رقم زده مدعی شدند دور هم جمع کردن سپس تعطیل کردن تمرینات هزینه های گزافی روی دست آنها گذاشته که در این روزهای پراز بحران صدمات جبران ناپذیری چه از حیث مالی چه از حیث روانی به تیم ها وارد کرده است.

بیشتر بخوانید:

تمجید روزنامه استادالدوحه از رامین رضاییان

تگ ها


سازمان لیگ برتر ویروس کرونا فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال