تماس هاس مشکوک کار تیم جنوبی را به کمیته اخلاق می کشاند

......

 ...

 

تماس‌های مشکوک با برخی از بازیکنان تیم کارون اروند خرمشهر باعث شده تا مسئولان این باشگاه بخواهند دست به دامن کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال شوند.

به گزارش مدال، تیم فوتبال کارون اروند خرمشهر که به تازگی هومن افاضلی سرمربی جدید را بالای سر خود می‌بیند این روزها در تدارک حضوری مناسب در لیگ دسته اول است و در همین رابطه روز شنبه در شهر شیراز به مصاف قشقایی خواهد رفت.

این در حالی است که این تیم این روزها دچار بحران عجیبی شده و برخی تماس‌های تلفنی از سوی برخی افراد که پیش از این در این تیم حضور داشتند باعث شده تا تمرکز بازیکنان کارون اروند خرمشهر به هم بخورد.

این تماس‌های مشکوک از سوی برخی افراد که سابقه کار در این باشگاه را دارند با بازیکنان انجام شده و به این بازیکنان گفته می‌شود که تیم کارون اروند پولی برای هزینه کردن ندارد و مسئولان باشگاه به شما دروغ می‌گویند! در پی این تماس‌های تلفنی مدارکی در اختیار مسئولان باشگاه خرمشهری قرار گرفته و آنها قصد دارند این فایل‌های صوتی را به زودی به کمیته اخلاق ارائه دهند تا با مسبب یا مسببان آن برخورد قاطع صورت گیرد.

در چند وقت اخیر ۷ بازیکن تیم کارون اروند خرمشهر از این تیم جدا شدند و برخی بازیکنان هم به دلایلی نظیر مصدومیت شرایط مناسبی برای بازی ندارند و این در حالی است که این تیم خرمشهری تا پایان هفته سیزدهم با ۱۳ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد.