تماس های ایتالیایی تهدیدی بر آینده جووینکو و الهلال

باشگاه های ایتالیایی در حال مذاکره برای بازگرداندن هموطنشان سباستین جووینکو هستند که تا پایان سال آینده (۲۰۲۱) با الهلال عربستان قرارداد دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روزنامه گاتزتا دلااسپور دراین رابطه نوشت:" یکی از مسایلی که می تواند آینده قرارداد جووینکو و الهلال را تهدید کند مبلغ بالای ده میلیون یورویی است که این بازیکن از تیم عربستانی می گیرد.


تیم مونتسا که به تازگی به سری بی  ایتالیا صعود کرده یکی از فعال ترین باشگاه ها در بازار نقل و انتقالات تابستانی و به دنبال تقویت تیمی است که بتواند در پایان فصل به سری آ صعود کند.


این باشگاه ایتالیایی متعلق به سیلویو برلوسکونی نخست وزیرسابق ایتالیا و مالک سابق باشگاه میلان است که بعد از مدتی دوری با خرید مونتسا که آن زمان در سری سی بای می کرد به فوتبال برگشت.


جووینکو در مصاحبه ای با رسانه ها پیش از این فاش کرده بود که تمایل دارد که فوتبالش را در یک باشگاه ایتالیایی و ورزشگاه هایی که در آن ها فوتبال را شروع کرده ، به پایان برساند.


این بازیکن در فوریه گذشته از تیم تورنتو در کانادا به الهلال پیوست . این بازیکن در دوران کوتاه حضورش در الهلال موفق شد به مقام قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا و همچنین قهرمانی در لیگ عربستان دست پیدا کند. مدیریت باشگاه الهلال قص دارد با توجه به عدم تمایل به تمدید قرارداد با کارلوس ادواردو برزلی که در آستانه ترک تیم است ، پس از پایان فصل جووینکو را یک سال دیگر حفظ کند چرا که قرارداد او بدون نیاز به تمدید یکسال دیگر اعتبار دارد.


موضوعی که احتمال انتقال این هافبک ایتالیایی به تیمی از کشورش را بیشتر می کند بازگشت سلمان فرج به تمرینات الهلال است، بازیکن ملی پوش و کلیدی الهلال که مصدومیت او باعث شد تا مسئولان این باشگاه این هافبک ایتالیایی گرانقیمت را به خدمت بگیرند.

بیشتر بخوانید:

بشار رسن در آستانه حضور در لیگ عربستان

حریف سپاهان به دنبال جذب بازیکن سابق رم

 

 

تگ ها


الهلال عربستان سباستین جووینکو فوتبال جهان عربستان سعودی فوتبال