تماس‌های جعلی با خارجی‌ها برای سرمربیگری ایران!

رییس فدراسیون والیبال مدعی شد برخی افراد از داخل ایران با مربیان خارجی تماس می گیرند و خودشان را مسئول فدراسیون معرفی می کنند!...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از اینکه فدراسیون والیبال اعلام کرد به خاطر تعویق المپیک قرارداد کولاکوویچ را فسخ می کند و سراغ مربی جدیدی خواهد رفت، در هفته های اخیر نام مربیان خارجی زیادی در رسانه ها به عنوان گزینه سرمربیگری تیم ملی مطرح شد.


حتی برخی از آن ها در مصاحبه با رسانه های داخلی و خارجی مدعی شدند از سوی فدراسیون ایران پیشنهاد دارند. این در حالی است که فدراسیون والیبال بارها در هفته های اخیر مدعی شده هنوز هیچ گزینه ای ندارد و با هیچ مربی ای هم مذاکره نکرده است.


محمدرضا داورزنی، رییس فدراسیون والیبال درباره انتخاب سرمربی جدید تیم ملی گفت: تیم های نوجوانان و جوانان ایران در سال های اخیر با مربی ایرانی قهرمان جهان شدند، اما ویترین کار فدراسیون تیم ملی بزرگسالان است. مردم توقع دارند ما بتوانیم جایگاه هشتمی خود را در جهان حفظ کنیم و حتی آن را ارتقا دهیم. هدف گذاری ما ایستادن روی سکوی المپیک بوده. شاید برخی بگویند این فعلا یک آرزو است، اما من معتقدم با کار و تلاش و برنامه ریزی می توانیم به این هدف برسیم.


وی در واکنش به گزینه های که در رسانه ها برای نشستن روی نیمکت ایران مطرح شدند، عنوان کرد: همه این مربیانی که نامشان مطرح می شود، حاصل گمانه زنی رسانه ها و ایجنت ها هستند. ما تاکنون با هیچ مربی صحبت نکردیم. البته متاسفانه برخی خودشان را نماینده فدراسیون معرفی کردند و برای برخی مربیان پیغام فرستادند. یکی از این مربیان برای من ویس فرستاده بود که از داخل کشور یک نفر با او تماس گرفته و گفته با رییس و دبیر فدراسیون ارتباط دارد و پیشنهاد همکاری را مطرح کرده است!


داورزنی در پایان گفت: چند مربی دیگر هم خودشان پیغام فرستادند که آمادگی همکاری با ایران را دارند. ما هنوز تصمیم نگرفتیم که مربی بعدی ایرانی باشد یا خارجی. اگر فکر کنیم مربی ایرانی می تواند به تیم ملی کمک کند، ممکن است مربی ایرانی هم انتخاب شود.

بیشتر بخوانید:
تعویق دوباره رقابتهای تکواندو انتخابی المپیک
استکی: قهرمانان بوکس نباید یکدیگر را تحقیر کنند
اخلاقی: تمرین کردن در این شرایط کار راحتی نیست

تگ ها


والیبال محمدرضا داورزنی منهای فوتبال تیم ملی والیبال والیبال