تماس وزیر ورزش با کاروان بسکتبال ایران

پس از غلبه تیم‌ملی بسکتبال کشورمان بر فیلیپین و کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در تماسی این دست آورد ارزشمند را به ملی‌پوشان تبریک گفت...

پس از غلبه تیم‌ملی بسکتبال کشورمان بر فیلیپین و کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در تماسی این دست آورد ارزشمند را به ملی‌پوشان تبریک گفت

به گزارش مدال، مسعود سلطانی‌فر به صمد نیکخواه و حامد حدادی گفت: صعود مقتدرانه شما به المپیک، نشان توانمندی و بزرگی بازیکنان و این رشته در ایران دارد و خوشحالم که جوانان پر افتخار ایران را در المپیک می بینم.
وزیر ورزش و جوانان به مهران شاهین طبع سرمربی تیم ایران گفت: وزارت ورزش و جوانان همچون گذشته از تیم بسکتبال حمایت می‌کند و برای حضوری موفق در المپیک از فدراسیون و تیم ملی ایران حمایت می کند و خوشحالم که کادر فنی تمام ایرانی توانستند این موفقیت بزرگ را بدست بیاورند.
سلطانی‌فر به رامین طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال نیز گفت: همانطور که گفته بودم بسکتبال ایران توان جهانی شدن را دارد و بعد از بازی خوب شما مقابل اسپانیا یقین پیدا کردم که توانایی صعود به المپیک را داریم.
وزیر ورزش و جوانان در پایان گفت: بسکتبال جزو الویت های مهم وزارتخانه در المپیک است و تمام نیازهای تدارکاتی این تیم برای حضور موفق در المپیک برآورده می‌شود.

بیشتر بخوانید:

گزارش تصویری شادی بسکتبالیست‌های ایرانی پس از صعود به المپیک