Banner

تماس وزیر ورزش با کاروان بسکتبال ایران

پس از غلبه تیم‌ملی بسکتبال کشورمان بر فیلیپین و کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰، مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در تماسی این دست آورد ارزشمند را به ملی‌پوشان تبریک گفت...

به گزارش مدال، مسعود سلطانی‌فر به صمد نیکخواه و حامد حدادی گفت: صعود مقتدرانه شما به المپیک، نشان توانمندی و بزرگی بازیکنان و این رشته در ایران دارد و خوشحالم که جوانان پر افتخار ایران را در المپیک می بینم.
وزیر ورزش و جوانان به مهران شاهین طبع سرمربی تیم ایران گفت: وزارت ورزش و جوانان همچون گذشته از تیم بسکتبال حمایت می‌کند و برای حضوری موفق در المپیک از فدراسیون و تیم ملی ایران حمایت می کند و خوشحالم که کادر فنی تمام ایرانی توانستند این موفقیت بزرگ را بدست بیاورند.
سلطانی‌فر به رامین طباطبایی رییس فدراسیون بسکتبال نیز گفت: همانطور که گفته بودم بسکتبال ایران توان جهانی شدن را دارد و بعد از بازی خوب شما مقابل اسپانیا یقین پیدا کردم که توانایی صعود به المپیک را داریم.
وزیر ورزش و جوانان در پایان گفت: بسکتبال جزو الویت های مهم وزارتخانه در المپیک است و تمام نیازهای تدارکاتی این تیم برای حضور موفق در المپیک برآورده می‌شود.

بیشتر بخوانید:

گزارش تصویری شادی بسکتبالیست‌های ایرانی پس از صعود به المپیک

تگ ها


بسکتبال بسکتبال ایران بسکتبال ایران فیلیپین جام جهانی بسکتبال تیم ملی بسکتبال ایران صعود به المپیک مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان بسکتبال