تماس PSG با پل پوگبا؛ هافبک یونایتد آماده جدایی است

باشگاه پاری سن ژرمن با نمایندگان پل پوگبا، ستاره فرانسوی منچستریونایتد، تماس گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تنها یک سال از قرارداد پل پوگبا با منچستریونایتد باقی مانده است و گزارش شده که PSG بانمایندگان این هافبک فرانسوی برای بازگشت احتمالی او در این تابستان به سرزمین مادری تماس گرفته است. گفته می شود این حرکت PSG در پی چراغ سبز نمایندگان پوگبا صورت گرفته است.

پوگبا تاکنون قدیمی برای تمدید قرارداد با شیاطین سرخ برنداشته است و به نظر می رسد که تصمیم جدی به ترک اولدترافورد دارد. با توجه به خبرهایی که از فرانسه می رسد سان گزارش کرده است که نمایندگان این ستاره فرانسوی به همین زودی شروع به برنامه ریزی برای آینده او به دور از منچستریونایتد کرده اند.

گفته می شود که ستاره ۲۸ ساله یونایتد آماده جدای و آغاز ماجراجویی جدید است. RMC گزارش کرده است که پوگبا به شدت از جدایی از منچستریونایتد استقبال می کند و از چشم انداز پیوستن به پروژه در حال رشد PSG خوشحال می شود.

یونایتد اکنون بر سر این دو راهی است که در همین تابستان ستاره خود را به فروش برساند و یا ظرف ۱۲ ماه او را به صورت بازیکن آزاد از دست بدهد.

در هر صورت از دست دادن پوگبا ضرر بزرگی برای شیاطین سرخ خواهد بود. یونایتد در سال ۲۰۱۶ با خرید این بازیکن به مبلغ حدود ۱۰۷ میلیون یورو رکورد نقل و انتقالات لیگ برتر را شکست.

پوگبا همچنان پرهزینه ترین خرید یونایتد باقی مانده است، هرچند که تاکنون نتوانسته در مسیر رسیدن این باشگاه به چالش مداوم کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر کمکی کند.

تابستان گذشته نیز شایعات زیادی در ارتباط با جدایی پوگبا از یونایتد مطرح بود و از هر دو باشگاه بارسلونا و رئال مادرید به عنوان مقاصد احتمالی او نام برده می شد.

رئال مادرید باشگاهی بود که از شانس بیشتری برای جذب پوگبا برخوردار بود اما درخواست ۱۲۰ میلیون یورویی یونایتد برای این بازیکن، هرگونه توافقی را غیرممکن کرد.

اکنون اما ارزش پوگبا حدود یک سوم این مبلغ تخمین زده می شود، مخصوصا که یونایتد نمی خواهد در تابستان بعدی او را به عنوان بازیکن آزاد از دست بدهد.

در ماه های پیش مینو رایولا، مدیر برنامه های پوگبا گفته بود: "او قراردادی دارد که در تابستان سال ۲۰۲۲ به اتمام می رسد، اما من معتقدم که بهترین راه حل برای هر دو طرف این است که در پنجره نقل و انتقالاتی بعدی از هم جدا شوند.

در غیر اینصورت یونایتد، که من روابطی عالی با آنها دارم، خیلی خوب می داند که در ریسک از دست دادن او به صورت رایگان و بازیکن آزاد است. مخصوصا با توجه به اینکه در حال حاضر این بازیکن قصد ندارد که قرارداد خود را تمدید کند."

بیشتر بخوانید:

منچستر یونایتد به دومین خرید بزرگ نزدیک شد

مگوایر: سانچو در یونایتد موفق خواهد شد

 

 

تگ ها


پاری سن ژرمن فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال