تماشاگران حاضر در سالن مسابقات والیبال چه کسانی هستند؟

دبیر کمیته رویدادهای و مسابقات والیبال درباره حضور تماشاگران در سالن گفت: تماشاگری در سالن نیست و اکثرا شخصیت‌ها و عوامل باشگاه هستند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر والیبال با اعلام ستاد مبارزه با کرونا بدون حضور تماشاگران باید برگزار شود اما در برخی از شهرها و سالن‌ها تماشاگران در سالن مسابقات حضور دارند.

نادر انصاری، درباره حضور تماشاگران در سالن مسابقات لیگ برتر والیبال گفت: تماشاگری در سالن حضور نداشته است. تعریف از تماشاگر اینگونه است که تجمعی در سالن رو سکوها صورت گیرد و تیم را تشویق کنند. افرادی که در سالن هستند شخصیت‌ها و حامیان استان هستند. فرمانداری، اعضای شورای شهر و عوامل باشگاه‌ها که در فاصله‌های تعیین شده و در VIP حضور دارند.

دبیر کمیته رویدادها و مسابقات والیبال در پاسخ به این سوال که این افراد تست کرونا می‌دهند یا خیر؟ گفت: خیر، تستی نمی دهند. بخشی از افراد را هم خبرنگاران و عکاسان تشکیل می‌دهند که با ارائه کارت خبری وارد سالن مسابقات می‌شوند.

وی درباره بازی تیم راه یاب ملل که حدود ۱۰۰ تماشاگر در سالن حضور داشته است گفت: در این بازی در سالن حضور نداشتم و اطلاعی ندارم طبق گزارش ناظر بازی مشکلی وجود نداشته است. پیگیری خواهم کرد. اگر ناظر بازی اطلاع دهد که در سالنی قرار است تماشاگران را وارد کنند و از پروتکل تخطی کنند بازی را تعطیل می کنم اما تا امروز ناظری گزارشی مبنی بر ورود به زور تماشاگران را نداده است و به ناظران اعتماد داریم.

بیشتر بخوانید:

آرای انضباطی برای تیم سایپا در کمیته تجدید نظر تایید شد

نقش جهان میزبان بازی حساس هفته/ سیرجان در اندیشه صدرنشینی

 

 

تگ ها


والیبال لیگ برتر والیبال فدراسیون والیبال والیبال