تماشای بازی شاهین-نساجی رایگان اعلام شد

با اعلام باشگاه شاهین بوشهر، تماشای دیدار این تیم با نساجی رایگان اعلام شد....

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری ، خداکرم ایزدپناه  که هم اکنون جهت پیگیری امورات باشگاه در تهران بسر می برد در گفتگویی عنوان کرد: با پیگیری مدیریت باشگاه و شورای اسلامی شهر بوشهر و موافقت هیئت فوتبال استان و سازمان لیگ آزادگان تماشای دیدار دیدار تیمهای شاهین شهرداری بوشهر و نساجی مازندران رایگان است.

 ایزدپناه افزود : علیرغم رایگان اعلام شدن تماشای دیدار تیمهای شاهین شهرداری بوشهر و نساجی مازندران  به اطلاع علاقمندان و هواداران عزیز می‌رساند به جهت مشخص شدن جایگاه هر نفر روی سکوهای ورزشگاه ، سامانه از روز چهارشنبه ۱۶ بهمن فعال خواهد بود و هر نفر برای ورود به ورزشگاه باید حتما  بلیت ورودی خود را (بصورت رایگان) از سامانه pin90.ir تهیه کند.

سرپرست تیم شاهین شهرداری بوشهر افزود: بازی مذکور روز‌ جمعه ۱۸ بهمن راس ساعت ۱۶  در ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر برگزار خواهد شد.

ایزدپناه تاکید کرد: با توجه به آخرین اخطار سازمان لیگ مبنی بر بدون تماشاگر بودن بازیهای خانگی تیم شاهین شهرداری بوشهر، از هواداران عزیز خواهشمندیم یکپارچه و پرشور تیمشان را تشویق و حمایت کرده و از پرداختن به حواشی جدا بپرهیزند تا با کمک یکدیگر در فضایی کاملا جوانمردانه و ورزشی یک پیروزی دیگر در کارنامه تیم محبوبشان ثبت شود.

بیشتر بخوانید:
الشرطه-استقلال در اربیل برگزار می‌شود
استوکس: برای شروع دربی لحظه‌شماری می‌کنم
بیژن حیدری: قضاوت در دربی به صورت شفاهی به من ابلاغ شده 

تگ ها


لیگ برتر ایران اخبار شاهین شاهین نساجی شاهین نساجی فوتبال ایران نساجی مازندران شاهین شاهین-نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال