تماشای تاتنهام مورینیو ملال آور است

اسطوره لیورپول می گوید که بازی های تاتنهام تحت هدایت مورینیو به شدت خسته کننده است....

به گزارش "ورزش سه"، تاتنهام با ژوزه مورینیو پیشتاز لیگ برتر انگلیس است. این تیم روز گذشته با برتری ۲-۰ بر رقیب قدیمی خود آرسنال به صدر جدول بازگشت و با تفاضل گل بهتر نسبت به لیورپول همچنان جایگاه نخست را در اختیار دارد.

تاتنهام که سال هاست فاتح هیچ جامی نشده، امیدوار است با مورینیو به این طلسم پایان دهد و پس از ۶۰ سال به قهرمانی لیگ برتر برسد.

گرم سونس اسطوره لیورپول که ۳۳۶ بار پیراهن این تیم را به تن کرده و دو سال نیز در عضویت تاتنهام بود، معتقد است تاتنهام با مورینیو به تیمی ملال آور تبدیل شده است.

او به اسکای اسپورتس گفت:« خیلی ها در دنیا تاتنهام تحت هدایت مورینیو را دوست ندابند ولی مورینیو اینگونه تیم هایش را به یک قدرت برنده تبدیل می کند. تیم های او خود را وقف کسب نتیجه و البته رسیدن به قهرمانی می کنند و در این راه، ارائه بازی های زیبا فدا می شود.

هواداران تاتنهام این سبک بازی را می پذیرند چون تیم شان صدرنشین است و توانسته سیتی و آرسنال را شکست دهد ولی این یک واقعیت غیر قابل انکار است که تاتنهام با مورینیو به تیمی ملال آور تبدیل شده است. به سختی بتوان بازی این تیم را ۹۰ دقیقه تماشا کرد.»

تگ ها


ژوزه مورینیو تاتنهام لیورپول