تمام تغییرات استقلال مقابل پیکان

آبی پوشان تهرانی در حالی در نخستین هفته از نیم فصل دوم به مصاف پیکان می‌روند که در بازی رفت مقابل این تیم به تساوی بدون گل رسیده بودند....

آبی پوشان تهرانی در حالی در نخستین هفته از نیم فصل دوم به مصاف پیکان می‌روند که در بازی رفت مقابل این تیم به تساوی بدون گل رسیده بودند.

به گزارش مدال، استقلال در دیدار رفت مقابل متوقف شد و به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل نرسید.در آن مسابقه استقلال با ترکیب ۱۱ نفره رحمتی، غفوری، حیدری، منتظری، دانشگر، زکی پور، اسماعیلی، فرشید باقری، کریمی، بابایی و روح الله باقری به میدان رفت و از بازیکنانی چون  اللهیار صیادمنش، رضا آذری و فرشاد محمدی به عنوان بازیکن جانشین بهره برد.حال و با گذشت ۱۵ هفته از این دیدار، آبی پوشان در حالی به مصاف حریف می روند که ترکیب آن ها دستخوش تغییر و تحول زیادی شده است.

استقلال نسبت به بازی رفت قطعا علی کریمی را به دلیل مصدمیت در اختیار نخواهند داشت و حضور نفراتی چون خسرو حیدری و سجاد آقایی در ترکیب ثابت نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.از سوی دیگر میتوان مدعی شد که تغییر ناپذیرترین بازیکن شفر در دفاع روزبه چشمی است که دیدار رفت دو تیم را از دست داد و احتمالا زوج چشمی با منتظری یا دانشگر، تشکیل دهنده قلب خط دفاعی آبی ها هستند.

مهدی رحمتی،فرشید باقری،فرشید اسماعیلی،وریا غفوری و میلاد زکی پور از جمله بازیکنانی هستند که در بازی رفت حضور داشتند و احتمال حضورشان در ترکیب ثابت این بازی هم وجود دارد. 

از بازیکنان جدید استقلال احتمال حضور امید نورافکن و داریوش شجاعیان در ترکیب اصلی بیشتر از دیگران است و بعید است شفر از دیگر بازیکنان جدیدش مثل ایسما، پاتوسی، منشا و محسن کریمی در ترکیب ثابت استفاده کند.