تمام تقابل‌های تراکتور و پدیده

تراکتورسازی فردا برای دهمین بار در لیگ برتر به مصاف پدیده خواهد رفت....

تراکتورسازی فردا برای دهمین بار در لیگ برتر به مصاف پدیده خواهد رفت.

تراکتورسازی پیش از این 9 بار در لیگ برتر با پدیده بازی کرده و فردا برای دهمین بار در ادوار لیگ برتر مقابل این تیم به میدان خواهد رفت.
به گزارش خبرنگار مدال، تراکتورسازی فردا در حساس‌ترین بازی هفته بیست و دوم لیگ برتر میزبان پدیده شهر خودرو خواهد بود. دو تیم پیش از این 9 بار در ادوار لیگ برتر مقابل هم قرار گرفته‌اند که در این میان تراکتورسازی تنها 2 بار موفق به پیروزی مقابل پدیده شده و این تیم مشهدی با 5 پیروزی مقابل تراکتورسازی آمار خوبی در تقابل با سرخ‌پوشان تبریزی دارد. در مجموع 9 دیدار قبلی تراکتورسازی 8 بار و پدیده 10 بار موفق به گلزنی شده‌اند.
نخستین تقابل دو تیم به فصل چهاردهم لیگ برتر باز می‌گردد جایی که پدیده موفق شد در مشهد با یک گل از سد تراکتورسازی بگذرد. بازی برگشت دو تیم نیز با برتری پدیده خاتمه یافت و این بار این تیم مشهدی در تبریز موفق شد با برتری 3 بر 1 از سد تراکتورسازی بگذرد.
این روند در لیگ پانزدهم نیز ادامه داشت و پدیده بازی رفت و برگشت مقابل تراکتورسازی را به ترتیب با نتایج 1 بر 0 و 2 بر 1 شکست داد. بازی رفت دو تیم در لیگ شانزدهم در تبریز با تساوی یک بر یک خاتمه یافت و بازی برگشت دو تیم که مشهد برگزار می‌شد با برتری یک گله تراکتورسازی به پایان رسید تا نخستین پیروزی تراکتورسازی مقابل پدیده در لیگ برتر به ثبت برسد.
پدیده فصل گذشته در تبریز بار دیگر موفق شد تراکتورسازی را شکست دهد و با حساب 2 بر 1 از سد این تیم بگذرد ، هر چند تراکتورسازان در بازی برگشت با برتری 3 بر 0 مقابل پدیده انتقام سختی از این تیم در مشهد گرفتند. بازی رفت فصل جاری دو تیم نیز با تساوی بدون گل به پایان رسیده و دو تیم فردا برای دهمین بار در لیگ برتر با هم بازی خواهند کرد.