تمام تقابل‌های لیگ برتر استقلال و ماشین‌سازی

استقلال و ماشین‌سازی فردای برای سومین بار در ادوار لیگ برتر مقابل هم قرار خواهند گرفت....

استقلال پیش از این سه بار با ماشین‌سازی در لیگ برتر بازی کرده است.
به گزارش خبرنگار مدال، استقلال فردا در شرایطی مقابل ماشین‌سازی قرار خواهد گرفت که این دیدار چهارمین تقابل رسمی دو تیم در ادوار لیگ برتر خواهد بود. در 3 بازی قبلی استقلال یک بار موفق به کسب پیروزی شده و دو بازی دیگر با تساوی خاتمه یافته تا ماشین‌سازی سابقه کسب پیروزی مقابل استقلال در بازی‌های لیگ برتر را نداشته باشد. 4 گل زده و 2 کلین‌شیت برای استقلال، یک گل زده و یک کلین‌شیت برای ماشین‌سازی در این دیدارها به ثبت رسیده است.
اولین تقابل لیگ برتری دو تیم در هفته پنجم لیگ شانزدهم (21 شهریور 95) در ورزشگاه آزادی با تساوی یک بر یک خاتمه یافته که کاوه رضایی در دقیقه 7 برای استقلال و سامان نریمان جهان در دقیقه 52 برای ماشین‌یازی در این دیدار گلزنی کردند.
بازی دوم دو تیم در هفته بیستم لیگ شانزدهم (13 بهمن 95) در تبریز برگزار شد که این دیدار با برتری 3 بر 0 استقلال همراه شد. علی قربانی در دقیقه 43، مجتبی حق‌دوست در دقیقه 74 و امید نورافکن در دقیقه 93 در این دیدار برای استقلال گلزنی کردند.
سومین دیدار لیگ برتری دو تیم نیز در دور رفت فصل جاری (هفته یازدهم، 14 آبان 97) برگزار شد که این دیدار با تساوی بدون گل در تبریز به پایان رسید.

 

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران استقلال استقلال ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال