Banner

تمام حواشی نیمار در پاریسن‌ژرمن؛ سوپراستار رسانه‌ها!

نیمار پس از ۲ سال حضور در پاریسن‌ژرمن قصد دارد از این تیم جدا شود اما این ۲ سال برای او خالی از حاشیه نبوده است....

شاید باورنکردنی باشد اما ۲ سال از پیوستن نیماری که همه او را با درخشیدن با پیراهن بارسلونا در دنیای فوتبال مشاهده کرده بودند، به پاریسن‌ژرمن گذشته است. او که با آرزوهای بزرگ از سانتوس به بارسا پیوسته بود نتوانست مقابل وسوسه ۲۲۲ میلیون یورویی ناصر الخلیفی مقاومت کند و به تیم پاریسی پیوست. ۲ سال حضور او در فرانسه اصلا کم‌حاشیه نبوده است. با هم ۶ مورد از مهم‌ترین لحظه‌های حضور نیمار در PSG را مرور می‌کنیم.
پنالتی‌ربایی
تنها چند ماه پس از حضور در پاریس، زمانی که کاوانی می‌خواست با زدن پنالتی مقابل دیژون به برترین گلزن تاریخ PSG تبدیل شود، نیمار با حمایت دنی آلوز به کاوانی اجازه زدن پنالتی نداد تا اولین حاشیه شکل بگیرد.
روابط با امری
نیمار از روز اول روابط صمیمانه‌ای با اونای امری نداشت و حتی برخی رسانه‌ها از سردی روابط این دو در تمرین سخن می‌گفتند. هرچند با جدایی امری نیمار هنوز هم حاشیه‌های نیمار ادامه دارد.
تحقیر و مصدومیت
نیمار در چهارچوب رقابت‌های جام حذفی مقابل استراسبورگ به دلیل خطای خشن بازیکن حریف شدت مصدوم شد. نیمار در آن بازی بارها دست به حرکات تکنیکی و تحقیر بازیکنان حریف پرداخت و برخی اعتقاد داشتند استراسبورگی‌ها عمدا او را مصدوم کرده‌اند. سرمربی استراسبورگ پس از بازی گفت: من به بازیکنانم دستور مصدوم کردن نیمار را ندادم اما وقتی برخی بازیکنانم احساس می کنند توسط کسی مورد تمسخر قرار می‌گیرند، باید واکنش نشان دهند!
درخشش برابر لیورپول
پاریسی‌ها بارها خواسته‌اند خود را به عنوان یک قدرت اروپایی مطرح کنند و دیدار مقابل لیورپول در مرحله گروهی لیگ قهرمانان فصل گذشته یکی از این دفعات بود. حضور نیمار در این بازی و گل دوم او جزو شاهکار دوران حضورش در فرانسه به شمار می‌رود. پاریسن‌ژرمن توانست در آن دیدار با نتیجه ۲-۱ قهرمان آن دوره از رقابتها را شکست دهد.
درگیری با هواداران
وقتی بازیکنان پاریسن‌ژرمن مقابل رن شکست خوردند، اوضاع روحی مناسبی نداشتند و با عصبانیت به سمت محل دریافت مدال‌هایشان رفتند اما تنها کسی که رفتار بدی از خود بروز داد نیمار بود. او با مشت به صورت یک هوادار زد.
غیبت در تمرینات پیش فصل
پس از ۲ سال حضور در فرانسه انگار نیمار خسته شده و به دنبال روش‌های مختلف برای جدایی است. او که به دلیل مصدومیت کوپا آمریکا را از دست داد با تاخیر فراوان در تمرینات پاریسن‌ژرمن شرکت کرد تا بازهم شایعات جدایی او در رسانه‌های مطرح شود.
به نظر می‌رسد اگر او در PSG بماند هر روز باید منتظر شایعه و اتفاق جدیدی از او در پاریس باشیم!

بیشتر ببینید:

حرکت عجیب «ام‌باپه» هنگام اهدای سوپرجام؛ «نیمار» بیرون انداخته شد/ ویدیو

 

 

تگ ها


حاشیه نیمار پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال