تمام دارایی‌های برانکو برای بازی با پیکان/در انتظار یک ترکیب جدید

پرسپولیس در شرایطی به مصاف پیکان خواهد رفت که چند بازیکن اصلی این تیم به دلایل مختلف شرایط حضور در این بازی را نخواهند داشت ......


پرسپولیس در شرایطی به مصاف پیکان خواهد رفت که چند بازیکن اصلی این تیم به دلایل مختلف شرایط حضور در این بازی را نخواهند داشت.
به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس عصر دوشنبه در ورزشگاه شهدای شهر قدس مقابل پیکان به میدان خواهد رفت و قابل پیش‌بینی است که در غیاب چند بازیکن اصلی، برانکو که عادت چندانی به تغییر در ترکیب پرسپولیس ندارد از ترکیبی جدید و کمتر شناخته شده استفاده کند.
پرسپولیس در لیست لیگ برتری خود نام 24 بازیکن را ثبت کرده و برای بازی با پیکان، حسین ماهینی و محمد انصاری را به دلیل مصدومیت و علیرضا بیرانوند، احمد نوراللهی و بشار رسن را به دلیل حضور در ترکیب تیم‌های ملی ایران و عراق در اختیار نخواهد داشت. به جز این 5 بازیکن، امید عالیشاه به تازگی از بند مصدومیت رها شده و پزشکان این تیم در تلاش هستند تا وی را برای بازی با پیکان آماده کنند. گادوین منشا و بوژیدار رادوشوویچ دو بازیکن خارجی این تیم به همراه کادر مربیان خارجی این تیم در حال حاضر در مرخصی به سر می‌برند و پیش از بازی با پیکان وارد تهران خواهند شد. پرسپولیس همچنین سعید حسین‌پور و حمیدرضا طاهرخانی را به دلیل حضور در اردوی تیم ملی امید در اختیار ندارد،هر چند این دو بازیکن همراه با ملی‌پوشان امید راهی عمان نخواهند شد تا در بازی با پیکان در اختیار پرسپولیس باشند.
در چنین شرایطی احتمال تغییرات در ترکیب پرسپولیس بسیار زیاد خواهد بود. قابل‌ پیش‌بینی است که بازیکنان جوانی چون آدم همتی و احسان علوان‌زاده در کنار نفراتی چون رادوشوویچ، نعمتی، خلیل‌زاده، جلال حسینی، مصلح، کامیابی‌نیا، ربیع‌خواه، علیپور و عالیشاه به ترکیب اصلی پرسپولیس برسند و به جز نفرات مذکور، بازیکنانی چون طاهرخانی، حسین‌پور، حسینی، عباسیان، اسدی و بهاروندی نیز شانس بازی در نیمه دوم بازی را خواهند داشت و منشا نیز اگر بتوانند پیش از بازی با پیکان به تهران برسد احتمالا گزینه‌ای برای ورود به زمین در نیمه دوم خواهد بود.

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال