تمام! رونالدو و یوونتوس به ته خط رسیدند

اکثر منابع معتبر مدعی شدند که کریستیانو رونالدو به پایان کار خود در یوونتوس رسیده و راهی منچسترسیتی خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، کریستیانو رونالدو در سال ۲۰۱۸ و بعد از پشت سر گذاشتن ۹ فصل رویایی و شگفت انگیزه در رئال مادرید، از این تیم جدا شد و به یوونتوس پیوست تا چالش جدید خود را در پر افتخارترین تیم سری آ تجربه کند.

اما اوضاع برای فوق ستاره پرتغالی در یوونتوس مطابق انتظار پیش نرفت و کریستیانو رونالدو در سه فصل گذشته نتوانست به خواسته ها و ایده آل خود در بیانکونری دست پیدا کند. اگر چه او با این تیم جام های داخلی را به دست آورد اما نتوانست به یووه در راه رسیدن به مهمترین هدف خود یعنی فتح لیگ قهرمانان اروپا کمک کند.

اما بعد از رقابت‌های یورو بود که زمزمه های زیادی مبنی بر علاقه رونالدو برای جدایی از یوونتوس به گوش رسید. رفته رفته شایعات در این زمینه به اوج خود رسید و طی روزهای گذشته بسیاری از منابع مدعی شدند که فوق ستاره پرتغالی تصمیم قطعی خود را اتخاذ کرده و می خواهد در ادامه فصل پیش رو برای تیمی به جز یووه به میدان برود. همچنین از منچسترسیتی به عنوان محتمل‌ترین مقصد برای برنده پنج باره توپ طلا نام برده شد.

در همین حال ساعاتی پیش جانلوکا دی مارتزیو، خبرنگار مطرح و معتبر اسکای اسپورتس، مدعی شد که کریستیانو رونالدو به پایان کار خود در یوونتوس رسیده و طی روزهای آینده این تیم را ترک خواهد کرد؛ خبری که به تایید دیگر منابع معتبر از جمله فابریتزیو رومانو نیز رسیده است. دی مارتزیو همچنین ادعا کرده که منچسترسیتی رضایت داده تا ۳۰ میلیون یورو برای جذب رونالدو بپردازد و احتمالاً این انتقال به زودی رسمی خواهد شد.

در همین حال فابریتزیو رومانو، خبرنگار معتبر ایتالیایی، در جدیدترین گزارش خود پیرامون وضعیت رونالدو در توئیتر نوشت: "کریستیانو رونالدو به هم تیمی های خود در یوونتوس اطلاع داده که می خواهد برود. خورخه مندس امروز به شکل مستقیم با منچسترسیتی در مورد دستمزد رونالدو مذاکره خواهد کرد. این مبلغ مثل فصل دستمزد او در یوونتوس یعنی ۳۱ میلیون یورو خالص نخواهد بود. یوونتوس منتظر پیشنهاد رسمی منچستر سیتی است."

در بحبوحه شایعات انتقال رونالدو به سیتی واکنش وین رونی اسطوره یونایتد هم جالب توجه بود:" کریستیانو رونالدو میراث خوبی در منچستریونایتد به جای گذاشته است و می دانم که او به عنوان یک بازیکن و یک شخص چقدر به این موضوع افتخار می کند.

نمی توانم تصور کنم که رونالدو به منچستر سیتی برود اما این فوتبال است و شما هرگز نمی دانید که چه اتفاقی رخ خواهد داد. تعداد کمی از بازیکنان منچستر یونایتد به سیتی ملحق شده اند اما هیچ کس در حد کریستیانو نیست. بدیهی است که بازیکنانی نظیر پیتر اشمایکل و اندی کول این کار را انجام داده اند اما در مورد رونالدو نمی توانم چنین چیزی را تصور کنم.
البته رونالدو به لحاظ مالی نیازی به این کار یعنی پیوستن به منچسترسیتی ندارد. من فکر می‌کنم که او به احتمال زیاد راهی پاری‌سن‌ژرمن خواهد شد.»

رونی در حالی این مساله را عنوان کرد که روز گذشته ناصر الخلیفی مدیر پی اس جی هرگونه مذاکره با رونالدو را تکذیب کرد. باید دید بالاخره انتقال رونالدو به سیتی نهایی می شود یا شاهد چرخشی ۱۸۰ درجه ای خواهیم بود.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ کریستیانو رونالدو فوتبال جهان منچستر یونایتد یوونتوس لیگ برتر سری آ فوتبال