تمام رویدادهای رنکینگ‌دار ۲۰۲۰ تیروکمان در جهان لغو شد

فدراسیون جهانی تیروکمان در ایمیلی به کشورهای عضو خود از لغو برگزاری تمام رویدادهای این رشته در سال جاری میلادی خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، پیش از این فدراسیون جهانی تیروکمان به دلیل شیوع و گسترش ویروس کرونا که منجر به تعویق یک ساله بازی های المپیک توکیو هم شد، تصمیم به لغو برگزاری رقابت های کسب سهمیه این رشته در سال جاری گرفته بود.

این فدراسیون در عین حال امیدوار بود بتواند تا پیش از پایان سال جاری میلادی برگزاری دیگر رویدادهای خود (غیر از انتخابی المپیک) را از سر بگیرد اما ادامه بحران کرونا و سیر صعودی قربانیان این ویروس باعث شده تا این فدراسیون در کل از برگزاری هر رویداد رسمی که در رنکینگ کمانداران تاثیرگذار است، صرفنظر و برگزاری همه مسابقات را به سال آینده میلادی موکول کند.

این در حالی است که هر ساله چهار دوره جام جهانی و سه دوره کاپ آسیا که جزو رویدادهای رسمی فدراسیون های جهانی و آسیایی تیروکمان به حساب می آیند، برگزار می شود و نتایج آنها در رنکینگ جهانی کمانداران شرکت کننده از جمله ایرانی‌ها هم تاثیرگذار است اما طبق اعلام فدراسیون جهانی هیچ یک از این رقابت ها امسال برگزار نمی شود.

امید نجاری مدیر تیم های ملی تیروکمان در گفتگو با خبرنگار مهر تاکید کرد که ایمیل فدراسیون جهانی در رابطه با لغو رویدادهای رنکینگ دار ۲۰۲۰ هفته گذشته برای ایران ارسال شده است.

به گفته نجاری، فدراسیون جهانی تیروکمان در این ایمیل تاکید کرده که احتمال برگزاری یک دوره تورنمنت در سال جاری میلادی وجود دارد ما نتایج آن هیچ تاثیری در رنکینگ کمانداران نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

نشست سالیانه فدراسیون جهانی تیراندازی لغو شد

نجمه خدمتی: شرایط ما با رقبایمان قابل قیاس نیست

 

 

تگ ها


امید نجاری تیروکمان ویروس کرونا