تمام شد، تمدید قرارداد ستاره اینترمیلان

مدیر اجرایی اینتر از نهایی شدن تمدید قرارداد لائوتارو مارتیتز خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه اینتر در نقل و انتقالات تابستانی شرایط دشواری را تجربه کرد. سرمربی موفق آنها یعنی آنتونیو کونته در پایان فصل گذشته نرآتزوری را ترک کرد. همچنین دو ستاره کلیدی اینتر یعنی اشرف حکیمی و روملو لوکاکو که نقش مهمی در قهرمانی فصل گذشته این تیم ایفا کردند نیز از باشگاه ایتالیایی جدا شدند و به ترتیب به پاری سن ژرمن و چلسی پیوستند.

بعد از جدایی حکیمی و لوکاکو شایعاتی در رابطه با احتمال فروش لائوتارو مارتینز نیز به گوش رسید. حتی در مقطعی گفته شد که باشگاه تاتنهام به جذب ستاره آرژانتینی نزدیک شده اما هر طور که بود لائوتارو در نراتزوری ماندگار شد. همچنین مدیر برنامه این بازیکن نیز در چند مقطع تاکید کرد که او علاقه زیادی به اینتر دارد و خواهان ماندن در این تیم است.

به په ماروتا مدیر اجرایی اینتر در مورد اخرین وضعیت تمدید قرارداد لائوتارو مارتینز به گاتزتا دلو اسپورت گفت:« تقریبا کار تمدید او تمام شده و به زودی رسما اعلام خواهیم کرد. هدف ما از ابتدا نیز این بود که لائوتارو با ما سال ها ادامه بدهد چرا که بخشی مهم و انکار نشدنی از پروژه ورزشی ما محسوب می شود. او می تواند کاپیتان آینده اینتر باشد.»

لائوتارو فصل جاری در ۶ بازی سری آ توانسته ۵ گل برای اینتر بزند یعنی متوسط هر ۹۱ دقیقه یک گل. قرارداد او تا ۲۰۲۳ اعتبار دارد و پیش بینی می شود با دستمزد شش میلیون یورویی، تا ۲۰۲۵ تمدید شود.

تگ ها


اینتر میلان جوزپه ماروتا لائوتارو مارتینز فوتبال جهان سری آ فوتبال