تمام مطالبات کارلوس کیروش پرداخت شد

فدراسین فوتبال ایران به صورت رسمی اعلام کرد که تمام مطالبات کارلوس کیروش سرمربی پیشین تیم‌ملی پرداخت شده است و هیچ بدهی نسبت به او وجود ندارد....

به گزارش مدال، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، امیرمهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال عنوان کرد: فدراسیون صرف نظر از سیاه نمایی گاه و بیگاه یک رسانه، در تلاش برای سامان بخشیدن به امور مختلف است. در برابر هر مشکلی، حتما راه حلی وجود دارد و هرچقدر موضوعی سخت و دشوار باشد، در نهایت قابل بررسی در چارچوب مباحث منطقی و روال طبیعی است.
وی افزود: مشکلات فوتبال می‌باید در مسیر خودش حل شود و بزرگ نمایی معضلات کمکی به رفع آن نمی‌کند. برای مثال، موضوع پرداخت مطالبات آقای کارلوس کی روش سرمربی سابق تیم ملی در یک فرآیند مشخص و با هماهنگی کامل انجام شد و خوشبختانه الان بدهی به وی وجود ندارد. در حالی که برخی معدود عادت دارند به دنبال هرموضوعی، مباحثی را دنبال کنند و آسمان به ریسمان ببافند، ولی فدراسیون فوتبال در آرامش مسیر خود را طی می‌کند.
علوی تصریح کرد: فدراسیون دقیقا همین روند را در موضوع قرارداد کادر فنی جدید تیم ملی هم پیش خواهد برد. هر چند، در بحث تامین منابع مربوط به قرارداد سرمربی جدید تیم ملی و کادر وی در شرایط اعمال تحریم‌های ظالمانه، موضوع تنها در چارچوب فدراسیون فوتبال نیست و طبعا می‌باید یک نگاه ملی در بطن آن وجود داشته باشد.

بیشتر بخوانید:
واکنش ویلموتس به قرعه ایران در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲

تگ ها


بدهی کیروش قرارداد کیروش فوتبال