تمام گزینه‌های جانشینی کامیابی‌نیا در ترکیب پرسپولیس

با توجه به دوری دوماهه کامیابی‌نیا از ترکیب پرسپولیس به دلیل جراحی کتف، کالدرون کار دشواری برای انتخاب جانشین وی در ترکیب اصلی پیش رو خواهد داشت....

به گزارش خبرنگار مدال، خبر جراحی کمال کامیابی‌نیا تایید شد تا این هافبک کلیدی ترکیب پرسپولیس، چند بازی نخست لیگ برتر را از دست بدهد. این اتفاق در حالی رخ داده که کامیابی‌نیا به رغم مصدومیت‌های متوالی از ناحیه کتف در سالیان اخیر حضور فعالی در ترکیب پرسپولیس داشته و حال پر کردن جای وی در ترکیب پرسپولیس کار چندان آسانی نخواهد بود.
پرسپولیس در حال حاضر بازیکنانی چون احمد نوراللهی و محسن ربیع‌خواه را در این پست در اختیار دارد. به نظر می‌رسد شانس حضور نوراللهی در پست شماره 6 در آرایش 3-3-4 بیشتر از ربیع‌خواه خواهد بود. در چنین شرایطی نوراللهی که یک خط جلوتر و به عنوان هافبک سمت راست در بازی‌های دوستانه به میدان رفته بود با وظایف تدافعی‌تری به میدان خواهد رفت.
با حضور نوراللهی در مرکز زمین، بازیکنانی چون امید عالیشاه، بشار رسن، سیامک نعمتی و سعید حسین‌پور گزینه‌های احتمالی حضور در پست هافبک راست پرسپولیس خواهند بود که در این میان نعمتی اخیرا به تمرینات بازگشته و با توجه به تجربه نسبتا کم حسین‌پور، به نظر می‌رسد عالیشاه و رسن به مراتب شانس بیشتری برای بازی در جمع نفرات اصلی پرسپولیس داشته باشند.

اخبار مرتبط:
کمال و این کتف دردسرساز؛ هافبک پرسپولیس جراحی می‌کند

 

تگ ها


مصدومیت کامیابی نیا کمال کامیابی نیا پرسپولیس اخبار پرسپولیس مصدومان پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال