تمام گزینه‌های خرید پرسپولیس؛ از مهاجمان خارجی تا جوانان ایرانی

فعالیت‌های نقل و انتقالاتی پرسپولیس ادامه دارد و این باشگاه به دنبال جذب یک مهاجم خارجی و چند بازیکن جوان ایرانی است....

فعالیت‌های نقل و انتقالاتی پرسپولیس ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مدال، فعالیت‌های نقل و انتقالاتی پرسپولیس ادامه دارد و این تیم عصر امروز وحید امیری را با قراردادی دو ساله جذب کرد. همچنین برخی منابع خبر از نزدیک شدن این باشگاه به تمدید قرارداد بشار رسن خبر دادند. با این حال فعالیت‌های نقل و انتقالاتی پرسپولیسی‌ها پایان نیافته و مدیران این باشگاه همچنان به دنبال جذب بازیکنان جدید هستند.

علاوه بر ویلیام جوبیرو و مایکل چیوکوا که نام آنها در رسانه‌ها به عنوان گزینه‌های کالدرون و باشگاه پرسپولیس برای تقویت خط حمله مطرح شده و هیچ مقامی هم آن را تایید نکرده نام چند بازیکن جوان ایرانی دیگر نیز دیده می‌شود. پرسپولیسی‌ها به دنبال جذب مهاجم خارجی هستند و مذاکرات مسئولین این تیم با چند گزینه خارحی ادامه دارد هر چند به نظر می‌رسد سرخ‌ها در خرید مهاجم خارجی قصد دارند وسواس بالایی به خرج دهند.

 آریا برزگر یکی از گزینه‌های جوان این تیم است که عصر امروز برای مذاکره راهی باشگاه پرسپولیس شده و با این تیم نیز به توافقاتی دست یافته است. ساعتی پیش در مدال خبر دادیم که این بازیکن جوان به احتمالا فراوان فردا با عقد قرارداد رسمی به عضویت پرسپولیس درخواهد آمد. برزگر 16 ساله سابقه بازی در تیم ملی نوجوانان ایران را داشته و اگر اتفاقی خاصی رخ ندهد وی فردا با قراردادی سه ساله پرسپولیسی خواهد شد و در لیست زیر 19 سال این تیم قرار خواهد گرفت.

احمدرضا احمدوند نیز مهاجم 20 ساله‌ای است که گفته می‌شود پرسپولیسی‌ها به دنبال جذب وی هستند. وی فصل گذشته تا آستانه استقلالی شدن پیش رفت اما در نهایت در مقاومت تهران ماندگار شد و با این تیم در لیگ امیدهای تهران روزهای خوبی را پشت سرگذاشت. احمدوند در صورت عضویت در پرسپولیس جز بازیکنان زیر 21 سال این تیم خواهد بود.

عارف غلامی مدافع فصل گذشته فولاد نیز یکی از گزینه‌هایی است که گفته می‌شود پرسپولیسی‌ها به دنبال جذب وی هستند. بازیکن سابق فولاد، ذوب‌آهن و سپاهان سابقه بازی در پست مدافع میانی، مدافع راست و چپ و هافبک تدافعی را داشته است و در حال حاضر در اردوی تیم امید حضور دارد. غلامی 22 ساله در صورت انتقال به پرسپولیس جز بازیکنان زیر 23 سال این تیم خواهد بود.

محمد شریفی هافبک بازیساز فصل گذشته استقلال خوزستان نیز یکی دیگر از بازیکنانی که از او به عنوان گزینه خرید پرسپولیس یاد شده است. شریفی 19 ساله در حال حاضر بازیکن تیم سایپا بوده و در تمرینات این تیم حضور یافته است. انتقال شریفی به پرسپولیس در صورت کسب رضایت سایپا ممکن خواهد بود و همین موضوع انتقال این بازیکن را که توانایی بازی در پست هافبک تهاجمی مرکزی، هافبک میانی و وینگر راست و چپ را دارد را سخت کرده است.

اخبار مرتبط:
گزارش تمرین پرسپولیس/ گلزنی گلرها، حضور مصلح در تمرینات گروهی
کاهش فشار تمرینات پرسپولیس/ سرخ‌ها فردا صبح استراحت می‌کنند
دروازه‌بان گالاتاسرای در تمرین پرسپولیس رویت شد

تگ ها


پرسپولیس نقل و انتقالات پرسپولیس اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات لیست خرید پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال