تمایل هافبک چلسی به حضور در میلان

تیمو باکایوکو هافبک فرانسوی چلسی که در روزهای اخیر شایعات زیادی مبنی بر انتقالش به موناکو به گوش می‌رسد، از تمایل خود به حضور در میلان خبر داد....

تیمو باکایوکو هافبک فرانسوی چلسی که در روزهای اخیر شایعات زیادی مبنی بر انتقالش به موناکو به گوش می‌رسد، از تمایل خود به حضور در میلان خبر داد.

به گزارش مدال؛ «تیمو باکایوکو» هافبک 25 ساله و فرانسوی که با درخشش در موناکو نام خود را مطرح کرد و راهی چلسی شد، پس از ناکامی در لندن و عدم حضور در برنامه‌های «فرانک لمپارد»، از تمایل خود به حضور دائم در میلان خبر داد.

در همین راستا «توتواسپورت» مدعی شد که سران میلان با توجه به قابلیت‌های باکایوکو احتمالاً او را جذب خواهند کرد.

تیمو فصل گذشته به صورت قرضی در 42 بازی برای روسونری به میدان رفت و با عملکرد خوبش نزد هواداران محبوب بود. البته او در اواخر فصل با گتوزو سرمربی تیم به مشکل خورد و همین باعث شد در پایان فصل به چلسی بازگردد. حالا با جدایی گتوزو هافبک فرانسوی به بازگشت علاقه دارد اما جامپائولو جانشین گتوزو به بازیکنانی مانند بن‌ناصر و بیلیا که توپ را خوب به حرکت در می‌آورند در مرکز زمین علاقه بیشتری دارد و باید دید در نهایت این انتقال انجام خواهد شد یا خیر.

بیشتر بخوانید:

ستاره فرانسوی چلسی در آستانه بازگشت به خانه

تگ ها


تیمو باکایوکو باکایوکو موناکو باکایوکو میلان میلان روسونری چلسی اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان