تمجید آلیسون بکر از ستاره هلندی لیورپول

آلیسون از تأثیرگذاری فن دایک در لیورپول گفته است...

سنگربان برزیلی لیورپول به تمجید از هم‌تیمی هلندی خود پرداخته است.

به گزارش مدال، آلیسون بکر در فصل جاری موفق شد عنوان دستکش طلایی و بهترین دروازه بان فصل لیگ برتر را از آن خود کند که در این میان عملکرد ویرجیل فن دایک تاثیر مهمی داشت و حالا گلر برزیلی مدعی شده حضور فن دایک در میدان باعث ترسیدن رقبا می‌شود.

آلیسون به وب سایت باشگاه لیورپول گفت: "فن دایک اعتماد به نفس زیادی به تیم و بازیکنان می‌دهد. فن دایک مانند یک غول در زمین باعث هراس رقبا می‌شود و برای من او بازیکنی ویژه است.

مدافعان بزرگ مانند جوئل ماتیپ، جو گومز و دژان لوورن در مقابل من بازی می‌کنند. همه در این فصل عملکرد خوبی داشتند اما فن دایک توانایی‌های خاصی داشته و بازیکنی بزرگ است."

آلیسون در مورد شرایط خود در لیورپول گفت: "من خوشحالم که در لیورپول در کنار کادر فنی ، بازیکنان و هوادارانی بزرگ کار می‌کنم. شرایط در انگلیس خیلی با فوتبال من در ایتالیا و برزیل متفاوت نیست، من برای تیم ملی برزیل هم بازی می‌کنم و در این شرایط شما در برابر هر نوع بازیکنی قرار می‌گیرید. انتقال به لیگ برتر برای من یک قدم به سمت جلو در دوران ورزشی‌ام بود.

تمام تمرکز من روی بازی‌های لیورپول است و تلاش می‌کنم بهترین عملکرد خود را ارائه داده و تغییر در شهر و کشور محل زندگی خود را خیلی احساس نکنم."

اخبار مرتبط:

لیورپول به دنبال ستاره فرانسوی بارسلونا

تگ ها


فوتبال جهان ستاره هلندی سنگربان برزیلی ویرجیل فان‌دیک لیگ برتر فوتبال