تمجید اونای امری از اوبامیانگ و لاکازت؛ عالی هستند!

سرمربی آرسنال از عملکرد اوبامیانگ و لاکازت، دو مهاجم تیمش بسیار رضایت دارد و نقش آن‌ها را در نتایج تیم بسیار پررنگ می‌داند...

سرمربی آرسنال از عملکرد اوبامیانگ و لاکازت، دو مهاجم تیمش بسیار رضایت دارد و نقش آن‌ها را در نتایج تیم بسیار پررنگ می‌داند

زوج لاکازت و اوبامیانگ در این فصل با به ثمر رساندن 37 گل موتور گلزنی قوی توپچی‌ها بودند.
به گزارش مدال، امری که با مهاجمان بسیاری کار کرده است به تمجید از دو بازیکن حال حاضر خود پرداخته است. وی گفت:
در والنسیا، داوید ویا، فرناندو مورینتس، روبرتو سولدادو آریتز آدوریز را در اختیار داشتم. در سویا، کوین گامیرو و کارلوس باکا را در اختیار داشتم. در پاری سن ژرمن با کاوانی و ام باپه کار کردم و اینجا در آرسنال اوبامیانگ و لاکازت را دارم؛ این دو عالی هستند. هر مهاجم ویژگی‌ها و خصوصیات مختص به خود را دارد ولی همه آن‌ها در یک چیز مشترک هستند: آن‌ها مهاجم هستند و گل‌های زیادی به ثمر می‌رسانند.
وی در ادامه افزود: ویا، آلوارو نگردو، باکا، گامیرو، کاوانی، مورینتس و سولدادو از این قاعده پیروی می‌کردند و اینجا هم اوبامیانگ و لاکازت همان طور هستند. برای این که بهترین فرصت‌ها برای گلزنی را در اختیار آن‌ها قرار دهیم، به پاس‌ها و سانترهای خوب زیادی در محوطه جریمه نیاز داریم.  
امری درباره اینکه چرا گاهی یکی از این دو مهاجم را به میدان می‌فرستد و همزمان از هر دو استفاده نمی‌کند تصریح کرد: گاهی نیاز داریم تا با هر دوی آن‌ها بازی کنیم و یکی از آن‌ها به کناره‌ها متمایل شود و گاهی هم می‌توان یکی از آن‌ها را روی نیمکت قرار داد.