تمجید بازیکن سابق اوکراین از سردار آزمون

ماکسیم کالینیچنکو، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال اوکراین به تمجید سردار آزمون، مهاجم ایرانی تیم زنیت سن‌پترزبورگ پرداخت....

ماکسیم کالینیچنکو، بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال اوکراین به تمجید سردار آزمون، مهاجم ایرانی تیم زنیت سن‌پترزبورگ پرداخت.

به گزارش مدال،  ماکسیم کالینیچنکو در واکنش به این پرسش روزنامه اسپورت اکسپرس روسیه که آیا سردار آزمون قادر به حل مشکل زنیت سن‌پترزبورگ پس از دست دادن الکساندر کوکورین (مهاجم ملی‌پوش روسی که به دلیل ضرب‌و‌شتم یک مقام دولتی روسیه از مهر ماه گذشته در زندان به سر می‌برد) گفت: با توجه به فرمی که سردار آزمون هم‌اکنون در آن قرار دارد بدون شک توانسته خسارت زنیت از بابت کوکورین را جبران کند. سردار آزمون از جمله بازیکنان جدید زنیت سن‌پترزبورگ است که پس از پیوستن به این تیم واقعا کمک می‌کند. به طور کلی مسئله ارزشمند این است که او بازی کیفیتی را از همان آغاز پیوستنش به زنیت سن‌پترزبورگ ارائه می‌دهد.

این بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال اوکراین و تیم اسپارتاک مسکو درباره ناکامی آرتم جیوبا، در خط حمله زنیت و گلزنی‌های مداوم سردار آزمون اظهار داشت: نباید فراموش کنیم که آرتم جیوبا از مصدومیت رهایی یافته است. او اکنون نقش پایه‌ای در زنیت دارد و در بازی با یوفا دیدیم که چگونه به تمیش کمک کرد. شک ندارم که جیوبا دوباره به گلزنی‌هایش بازخواهد گشت.