تمجید بازیکن پیشین زنیت از سردار آزمون

بازیکن پیشین اسپارتاک مسکو و زنیت سن‌پترزبورگ در آستانه رویارویی حساس این ۲ تیم از سردار آزمون، مهاجم ایرانی زنیت تمجید کرد....

بازیکن پیشین اسپارتاک مسکو و زنیت سن‌پترزبورگ در آستانه رویارویی حساس این ۲ تیم از سردار آزمون، مهاجم ایرانی زنیت تمجید کرد.

به گزارش مدال، ولادیمیر بیستروف در ارزیابی بازیکنان خطوط مختلف تیم‌های اسپارتاک مسکو و زنیت سن‌پترزبورگ گفت: اگر زنیت سن‌پترزبورگ در فصل زمستان سردار آزمون را نمی‌خرید خط حمله اسپارتاک مسکو را به این تیم ترجیح می‌دادم. با آمدن سردار آزمون به زنیت شرایط تغییر کرد. در واقع او توزان قدرت را تغییر داد. لوئیس و آدریان مهاجمان عالی در تیم اسپارتاک هستند اما بنا به دلایلی در بازی‌های اخیر نمایش خوبی نداشتند. در این میان ترکیب سردار آزمون و آرتم جیوبا در خط حمله زنیت سن‌پترزبورگ به یک مکمل خوب تبدیل شده و بسیار خطرناک‌تر به نظر می‌رسند.
این بازیکن پیشین تیم‌های اسپارتاک مسکو و زنیت سن‌پترزبورگ سپس نمره فنی بسیار خوب 8 را به سردار آزمون اختصاص داد.
تیم‌های اسپارتاک و زنیت امشب (یکشنبه) در بازی پایانی هفته بیستم لیگ برتر روسیه در مسکو به مصاف هم می‌روند. زنیت سن‌پترزبورگ هم‌اکنون با 40 امتیاز صدرنشین جدول رده‌بندی این رقابت‌ها است و اسپارتاک 32 امتیازی رتبه چهارم را در اختیار دارد.

 

تمجید بازیکن پیشین زنیت از سردار آزمون