تمجید بی‌بدیل ستاره سابق آرسنال و چلسی از مهاجم لیورپول+ عکس

سادیو مانه ستاره سنگالی لیورپول از نگاه سسک فابرگاس که سابقه حضور در باشگاه‌های آرسنال و چلسی را در کارنامه دارد، یکی از سه بازیکن برتر جهان فوتبال است....

تمجید بی‌بدیل ستاره سابق آرسنال و چلسی از مهاجم لیورپول+ عکس

به گزارش مدال، شب گذشته لیورپول برابر سالزبورگ به پیروزی رسید و «سادیو مانه» در دقیقه نهم بازی یکی از چهار گل لیورپول را با یک همکاری زیبا با «روبرتو فیرمینو» به ثمر رساند.

عملکرد دیشب مانه باعث شد که «سسک فابرگاس» ستاره سابق باشگاه‌های آرسنال، چلسی و بارسلونا در توئیتر واکنش نشان دهد و در توئیتی بگوید: «از نظر من مانه یکی از سه بازیکن برتر جهان است. او مدتی است که جز سه بازیکن برتر است و عملکردش عالی بوده.»

تمجید بی‌بدیل ستاره سابق آرسنال و چلسی از مهاجم لیورپول+ عکس

این ادعا فابرگاس در توئیتر واکنش‌هایی به همراه داشت و برخی با او موافق و برخی مخالف بودند.

یکی از هواداران چلسی خطاب به او گفت: «این از معدود اشتباهات تو بود». جالب اینکه فابرگاس در پاسخ به او گفت: «باور کن او فوق‌العاده است! دوست داشتم پشت سرش بازی کنم.»

مانه که خیلی‌ها او را ستاره اصلی لیورپول می‌دانند در فهرست بهترین بازیکن سال فیفا نامش پشت سر «لیونل مسی»، «ویرجیل فن‌دایک»، «کریستیانو رونالدو» و «محمد صلاح» قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

نکات آماری جالب از شب دوم لیگ قهرمانان اروپا

تگ ها


سادیو مانه لیورپول سرخپوشان مرسی‌ساید لیگ برتر انگلیس لیگ_قهرمانان_۲۰ ۲۰۱۹ لیگ قهرمانان ۲۰۱۹/۲۰ لیگ قهرمانان اروپا فوتبال جهان موناکو آرسنال چلسی سسک فابرگاس لیگ برتر فوتبال