تمجید ترابی از ستاره شارلوا؛ او تکنیکی‌ترین بازیکن ایران است

ستاره پرسپولیس و تیم ملی ابراز امیدواری کرد لایق تعریف و تمجیدهای اهالی فوتبال باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهدی ترابی طی یکی، دو سال گذشته یکی از ستاره های فوتبال ایران بوده است. او که در لیگ نوزدهم هم نقش زیادی در صدرنشینی پرسپولیس داشت و از دید بسیاری از فوتبالی ها مرد شماره یک ترکیب سرخ پوشان بوده، امروز در گفت و گوی تلفنی با برنامه نوروز فوتبالی شبکه ورزش حضور یافت و صحبت های جالبی انجام داد.


**امیدوارم لایق تمجیدها باشم


ترابی درباره شرایط خوب خودش عنوان کرد: سال سختی را با پرسپولیس گذراندیم. تجربه خوبی را پشت سر گذاشتیم و خوشحالم که نتایج خوبی به دست آوردیم. امیدوارم خودم هم لایق این تعریف هایی که می شود باشم.


**روی شوت های از راه دور تمرین می کنم


وی درباره شوت های خوب و ناگهانی اش در زمین مسابقه بیان کرد: من در تمرینات روی این شوت ها تمرین می کنم. معمولا هرروز که تمرین می کنیم، در پایان شوت می زنم تا بتوانم در امر گلزنی یا پاس گل برای تیمم مثمرثمر باشم و دل هواداران پرسپولیس را شاد کنیم. امیدوارم پرسپولیسی که هواداران دوست دارند را بسازیم.


**اسکوچیچ از بین گزینه های تیم ملی خوب بود


ستاره ملی پوش پرسپولیس درباره حضور دراگان اسکوچیچ در راس کادرفنی تیم ملی بیان کرد: آقای اسکوچیچ در بین گزینه هایی که بعد از رفتن ویلموتس برای تیم ملی مطرح شده بود، گزینه خوبی محسوب می شود. ایشان ایران را می شناخت و با تیم های ایرانی کار کرده بود. شناخت خوب او موثر است و امیدوارم با درایت کادرفنی و همت همه بازیکنان تیم ملی به روزهای خوب خودش برگردد و بتوانیم بار دیگر تیم ملی مقتدر را تماشا کنیم.


**تبریک به وحید امیری


ترابی ضمن تبریک به وحید امیری که میهمان حضوری برنامه بود، تاکید کرد: آقا وحید بازیکن بزرگی است و به او بابت تولدش تبریک می گویم. امیدوارم همه در کنار هم سالی خوب و همراه با موفقیت را برای پرسپولیس رقم بزنیم.


**مرد سال فوتبال ایران، پرسپولیس است


وی درباره اینکه از دید خیلی ها به عنوان مرد سال فوتبال ایران انتخاب شده، گفت: من فکر می کنم پرسپولیس با کادر خوب و بازیکنان خوبی که دارد مرد سال فوتبال ایران است. حتی اوایل شیوع کرونا که خیلی ها فکر می کردند اعضای تیم تمرکزشان را از دست بدهند، اما با تمام وجود وارد زمین شدیم و اختلافی که با رقبا داریم قدرت تیم را نشان می دهد. من نمی توانم نامی از بازیکنی که تاثیرگذاری زیادی داشته اشاره کنیم؛ همه بچه ها خوب هستند، اقا وحید(امیری)، احمد(نورالهی)، علی(علیپور)، شجاع(خلیل زاده) و آقا سید(جلال حسینی) همه و همه زحمت کشیدند. امیدوارم همینطور تیم خوبی باشیم و موفقیت های بزرگ تری را کسب کنیم.


**قلی زاده تکنیکی ترین بازیکن ایران است


ترابی درباره اینکه علی قلی زاده گفته ترابی تکنیکی ترین بازیکن ایران است، تاکید کرد: به نظر من همه لژیونرها خوب بازی می کنند و علی قلی زاده هم به من لطف داشته است. اگر بخواهم یک لژیونر را از نظر تکنیکی بودن انتخاب کنم، می گویم علی قلی زاده بهترین است.


**دربی اولم شیرین ترین مسابقه ام برای پرسپولیس بود


وی درباره بهترین خاطره اش از بازی در پرسپولیس گفت: دربی اولی که بازی کردم بهترین و شیرین ترین خاطره ام است. قبل از بازی همه می گفتند دربی متفاوت و سخت تر است. من اما اصلا درک نمی کردم. سن زیادی هم نداشتم و با برد همراه شد. پاس گل هم دادم که خیلی شیرین و خوب بود. از دربی دوم اما سختی حضور در دربی را احساس کردم.


**گلم به گل گهر زیباترین بود


ترابی درباره زیباترین گلی که این فصل شده تاکید کرد: گلی که به گل گهر زدم زیباترین گلم بود و بسیار آن را دوست داشتم.


**قهرمانی با پرسپولیس ماندگار ترین بود


وی در پایان درباره ماندگار ترین قاب فوتبالی اش در سال ۹۸ افزود: قهرمانی که با پرسپولیس کسب کردیم بسیار جذاب و شیرین بود.

بیشتر بخوانید:
دایی و مهدوی کیا در بین ۱۰ لژیونر تاثیرگذار آسیایی در اروپا 
منبع داخلی کنفدراسیون در ایران کیست؟
شوک به استقلال؛ بازیکن خارجی آبی‌ها فسخ کرد

تگ ها


پرسپولیس تهران فوتبال ایران لژیونر مهدی ترابی علی قلی زاده اخبار لژیونرها مهدی ترابی علی قلی زاده شارلروا پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس لیگ برتر بلژیک فوتبال