تمجید جانشین کارلوس کی‌روش از سرمربی پرتغالی

رینالدو روئدا، سرمربی جدید تیم ملی کلمبیا، و جانشین کارلوس کی روش در این تیم، از کیروش تمجید کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رینالدو روئدا، سرمربی سابق تیم ملی شیلی، به عنوان سرمربی جدید تیم ملی کلمبیا معرفی و جانشین کارلوس کی‌روش در این تیم شد. روئدا ضمن ستایش کارلوس کیروش ابراز امیدواری کرد که بتواند با این سرمربی پرتغالی به بحث و تبادل نظر راجع به تیم کلمبیا بنشیند. کی‌روش در پایان سال ۲۰۲۰ از نیمکت کلمبیا اخراج شد.

روئدا در جلسه معارفه خود به عنوان سرمربی جدید کلمبیا در پاسخ به این سوال که آیا با کی روش  تماسی داشته یا خیر، گفت: "باوجودی که پیش از این صحبت هایی کرده بودیم، اما یک ماه اعصاب خرد کن و پرتنش را در دوران کریسمس پشت سر گذاشتیم. احترام و ستایش من تقدیم به پروفسور کی‌روش و امیدوارم که اگر ممکن باشد با ایشان که این تیم را ساخته اند تبادل نظر داشته باشم."

روئدا چند روز پیش و پس از هفته ها مذاکره با فدراسیون فوتبال شیلی به عنوان سرمربی جدید کلمبیا معرفی شد.

کی‌روش در حالی کلمبیا را ترک کرد که از هجده مسابقه ۹ برد ۴ تساوی و ۵ شکست به دست آورد. نکته ای که اما پایان کار احتمالی کی‌روش را در کلمبیا رقم زد این بود که او در بیشتر شکست ها و تساوی هایش را در بازیهای مهم و رسمی متحمل شد به خصوص دو بازی آخر مقدماتی جام جهانی که تیمش ۳ بر صفر به اروگوئه و ۶ بر یک به اکوادور باخت. 

بیشتر بخوانید:

«روئدا» گزینه نخست جانشینی «کی‌روش» بود

 

تگ ها


کارلوس کی روش تیم ملی کلمبیا فوتبال جهان کلمبیا فوتبال