تمجید رئیس کنفدراسیون کیک بوکسینگ آسیا از ورزشکاران ایران

به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری تسنیمو به نقل از سایت خبری فدراسیون انجمن های ورزشی، ناصر نصیری رییس کنفدراسیون کیک بوکسینگ آسیا (واکو آسیا) و رئیس انجمن واکو ایران گفت: خوشبختانه ملی پوشان کشورمان در بازی های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا از نام و اعتبار ایران به خوبی دفاع کردند و با کسب دوازده مدال قدرت خود را به منصه ظهور رساندند ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت خبری فدراسیون انجمن های ورزشی، ناصر نصیری رییس کنفدراسیون کیک بوکسینگ آسیا (واکو آسیا) و رئیس انجمن واکو ایران گفت: خوشبختانه ملی پوشان کشورمان در بازی های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا از نام و اعتبار ایران به خوبی دفاع کردند و با کسب دوازده مدال قدرت خود را به منصه ظهور رساندند.

نایب رئیس سازمان جهانی واکو افزود: کسب پنج مدال طلا، دو نقره و و پنج برنز در عشق آباد به آسانی بدست نیامد و بی شک حمایت وزیر محترم وزارت ورزش و جوانان، مسئولان علاقه مند کمیته ملی المپیک و محمد علیپور ریاست فدراسیون انجمن های ورزشی در این موفقیت نقش مهمی داشت. ضمن اینکه باید از زحمات بهزاد کتیرایی سرپرست تیمهای ملی مردان و زنان کشورمان ، مربیان تلاشگر و یکایک ملی پوشان دلاور تشکر کنم.

نصیری اضافه کرد: این موفقیت بزرگ در حالی کسب شد که ملی پوشان در یک اردوی کوتاه مدت حضور داشتند ولی برای حضوری پرقدرت تر در رقابت های جهانی مجارستان که حدود چهل روز دیگر برگزار می شود نیاز به حمایت جدی تر مسئولان داریم. با توجه به پتانسیل موجود و انگیزه بالایی که ملی پوشان دارند، امیدوار هستیم که در این پیکارهای معتبر جهانی نیز به موفقیت های خوبی برسیم.

وی اظهار داشت: باید از وزیر محترم وزارت ورزش و جوانان تشکر کنم که ادامه فعالیت این انجمن را مجدداً به فدراسیون انجمن های ورزشی محول کردند که در این راستا مشکل اساسی انجمن واکو ایران برطرف گردید و بر حضور ورزشکاران ما در بازی های آسیایی داخل سالن و فنون رزمی عشق آباد مهر تایید زده شد.

نصیری افزود: انجمن کیک بوکسینگ واکو ایران با 5 طلا، 2 نقره و 5 برنز در عشق آباد نقش بسزایی در کسب مقام سومی کاروان ورزشی ایران (کاروان شهید والا مقام سید محسن حججی) در عرصه قاره آسیا ایفا کرد.

وی در پایان گفت: این موفقیت شامخ را به مردم عزیز، مربیان و ملی پوشان تبریک می گویم و امیدوارم در رقابت های آتی بخصوص مسابقات جهانی مجارستان بتوانیم افتخارات دیگری را برای ایران عزیز به ارمغان بیاوریم. همچنین از رسانه های داخلی نیز تشکر می کنم که موفقیت های اخیر کیک بوکسینگ واکو را به خوبی پوشش دادند و باعث خوشحالی علاقه مندان به ورزش شدند.

 

تگ ها


اخبار روز المپیک