تمجید رسانه فرانسوی از لژیونر ایرانی

با وجود شکست آمیان مقابل متز بازگشت ستاره ایرانی بعد از نزدیک به دو ماه مصدومیت با نمایش خوب او همراه بود تا مورد توجه رسانه ها قرار بگیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سامان قدوس بعد از نزدیک به دو ماه دوری از میادین به دلیل مصدومیت شب گذشته از ابتدای نیمه دوم بازی با متز به ترکیب آمیان بازگشت اما حضور تاثیرگذار این بازیکن هم نتوانست مانع از شکست ۱-۰ این تیم در خانه شود گرچه با وجود این ناکامی تعریف و تمجیدها از ستاره دو ملیتی ایران به چشم آمد.


سایت le۱۱amienoi  فرانسه در ارزیابی فنی از  جدال با متز درباره بازگشت قدوس نوشت:« سامان در ابتدای نیمه دوم وارد زمین بازی شد و تلاش زیادی کرد تا موقعیت سازی کند و در برخی از اوقات نیز موفق ظاهر شد. او با وجود دوری یک ماهه اما در این بازی موفق عمل کرد و توپ های کمی را لو داد. قدوس با توپ پر برگشت و نشان داد هم آماده است هم انگیزه های زیادی دارد».


نکته جالب این که لوکا السانر سرمربی اسلوونیایی و تحت فشار آمیان نیز بازگشت سامان به ترکیب این تیم را بهترین خبر ممکن برای طرفداران و خودش دانست و مدعی شد با اضافه شدن قدوس از این پس تیم در ساختار تهاجمی بهتر عمل خواهد کرد تا از منطقه سقوط فرار کنند.

بیشتر بخوانید:

بازگشت لژیونر ایرانی آمیان بعد از ۴۹ روز

تگ ها


آمیان فوتبال جهان سامان قدوس