تمجید روزنامه قطری از کریم انصاری‌فرد

روزنامه الرایه قطر در گزارشی در خصوص تیم السیلیه و دیدار هفته ششم آنها مقابل الدحیل، کریم انصاری‌فرد را یکی از نقاط قوت این تیم دانست....

روزنامه الرایه قطر در گزارشی در خصوص تیم السیلیه و دیدار هفته ششم آنها مقابل الدحیل، کریم انصاری‌فرد را یکی از نقاط قوت این تیم دانست.

به گزارش مدال، تیم فوتبال السیلیه در آغاز هفته ششم رقابت‌های فوتبال لیگ ستارگان قطر عصر امروز (پنجشنبه) از ساعت 17:40 در ورزشگاه عبدالله بن خلیفه میهمان الدحیل خواهد بود.

السیلیه در حالی مقابل باشگاه متمول و قدرتمند فوتبال قطر قرار می‌گیرد که از 5 بازی گذشته 7 امتیاز کسب کرده و در دو بازی مقابل الغرافه و القطر به پیروزی رسید.

روزنامه الرایه قطر در خصوص این مسابقه نوشته است: السیلیه به مرحله انسجام تاکتیکی خوبی رسیده و در 3 بازی گذشته عملکرد موفقی داشته، هرچند تیم آنها مقابل السد شکست خورد، اما بازی بسیار خوبی ارائه کرد و در دو بازی دیگر مقابل الغرافه و القطر نیز به پیروزی رسید.

این روزنامه قطری اضافه کرد: السیلیه عناصر قدرتمندی در اختیار دارد که در بین آنها می‌توان به کریم انصاری‌فرد اشاره کرد، بازیکنی که سطح فنی فوق‌العاده خودش را به خوبی در بازی‌های گذشته نشان داده و یکی از نقاط قدرت آبی‌پوشان است. او در کنار مبارک موصوفه، نذیر بلحاج و سایر نفرات می‌توانند در این بازی سخت تفاوت‌ها را رقم بزنند.

بیشتر بخوانید:

پیروزی السیلیه با درخشش کریم انصاری‌فرد

 

تگ ها


کریم انصاریفرد السیلیه قطر فوتبال