تمجید سایت اسپانیایی از ملی پوش فوتسال ایران

یک سایت اسپانیایی ضمن تمجید از توانایی های حسین طیبی ملی پوش فوتسال ایران نوشت: طیبی قبل از بازنشستگی هنوز یک هدف یعنی بازی در لیگ اسپانیا را برای تحقق دارد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، سایت «elotrobalon» اسپانیا در گزارشی مفصل به ارزیابی عملکرد حسین طیبی و دوران فوتسال او از سال‌های نخست پرداخت.

در ابتدای این گزارش و پیش از پرداختن به زندگی فوتسالی طیبی، آمده است: «طیبی قبل از بازنشستگی در فوتسال هنوز یک هدف را برای تحقق در نظر دارد: بازی در لیگ ملی فوتسال اسپانیا.»

این سایت در ادامه به مسیر طولانی طیبی در لیگ‌های ایران، روسیه و قزاقستان پرداخته و افتخاراتش را با تیم‌های مختلف در این کشورها برشمرده است و حتی اشاره‌ای به دوران حضورش در تیم تای سون نام ویتنام داشته است.

توانایی طیبی در مصاف‌های رودررو با بازیکنان حریف هم مورد توجه این سایت اسپانیایی قرار گرفته است: «طیبی در میان بازیکنان برجسته سیاره فوتسال نامی برای خود دست و پا کرده است؛ بازیکنانی کهکشانی مثل فره‌را (بازیکن برزیلی) و ریکاردینیو (پرتغال).»

سایت elotrobalon در بخش پایانی این گزارش، ضمن تمجید از توانایی‌های فردی و حرکات یکباره و برق آسا در موقعیت‌های پیچیده، طیبی را بازیکنی دانسته که گویا از یک سیاره دیگر آمده است.

بیشتر بخوانید:
دعوت ایران از میزبان جام جهانی فوتسال به تورنمنت تایلند
آیا استخرها شرایط بازگشایی در دوران کرونا را دارند؟
جولان کرونا در مهد کشتی فرنگی ایران 

تگ ها


حسین طیبی تیم ملی فوتسال ایران تیم فوتسال غیرت قزاقستان منهای فوتبال اسپانیا