تمجید سایت روسی از سردار آزمون

سردار آزمون که با پیراهن روبین کازان در هفته دهم لیگ روسیه گلی سه امتیازی را برای تیمش به ثمر رساند مورد تمجدی رسانههای روسی قرار گرفت و او را بهترین بازیکن این هفته نامیدند ......

 سردار آزمون که با پیراهن روبین کازان در هفته دهم لیگ روسیه گلی سه امتیازی را برای تیمش به ثمر رساند مورد تمجدی رسانه‌های روسی قرار گرفت و او را بهترین بازیکن این هفته نامیدند.

یک سایت روسی به تمجید از سردار آزمون، مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه روبین کازان پرداخت و نوشت:

سردار بار دیگر گلزنی کرد. او بهترین لژیونر در این هفته از لیگ روسیه بود. مهاجم ایرانی در این فصل عملکرد درخشانی داشته است. اگرچه سردار در دیدار با اورال باید گل های زیادی را می زد اما او عملکردی عالی در این فصل داشت.

به نقل از سایت «sport.business» روسیه، آزمون در این فصل از لحاظ بدنی در اوج آمادگی به سر می برد  و در این فصل به غیر از یک بازی در تمام بازی ها حضور داشته و عالی عمل کرده است. غالبا سردار از ابتدا در ترکیب تیم حضور پیدا می کند در در دقایق پایانی تعویض می شود. سردار بازیکن با استعدادی است اما استعداد تنها کافی نیست و او باید تمرینات خود را بیشتر کند تا به اوج آمادگی برسد. امیداورم آزمون این موضوع را متوجه باشد و بردیف بتواند او را در مسیر درست قرار دهد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال