Banner

تمجید ستاره سابق بارسلونا از ادن هازارد

سسک فابرگاس دوست و هم تیمی سابق ادن هازارد او را دارای شایستگی های لازم برای رهبری رئال درون زمین می‌بیند...

به گزارش مدال، ادن هازارد تابستان امسال با انتقالی 100 میلیون یورویی به علاوه 30 میلیون یورو بندهای متغیر از چلسی به رئال مادرید پیوست. او در پیش فصل به غیر از بازی با سالزبورگ عملکرد چندان خوبی نداشت و پیش از شروع فصل نیز دچار مصدومیت شد؛ به طوریکه هنوز نتوانسته به تمرینات گروهی برگردد و پس از وقفه بازی‌های ملی باید منتظر اولین بازی رسمی او برای رئال بود.

برخی معتقدند او نمی‌تواند مثل رونالدو رهبر رئال درون زمین باشد اما سسک فابرگاس در مصاحبه با مارکا خلاف این عقیده را دارد.

ستاره سابق بارسا و چلسی به مارکا گفت: "ادن شخصیتی بسیار ویژه دارد. در نگاه اول، به نظر هیچ چیز برای او مهم نیست ولی روح یک فرد برنده و پیروز را درون خود دارد. او همیشه از رقابت استقبال می‌کند و در رختکن فضایی شاد را باعث می‌شود.

ادن همیشه در حال شوخی و خنده است اما اینکه انتظار داشته باشید درون رختکن بازیکنان را گرد خود جمع کند و برای شان صحبت کند، خیر؛ او چنین شخصیتی ندارد. با این حال هازارد درون زمین یک رهبر واقعی است. همیشه توپ می‌خواهد و تیم را با خود به جلو هدایت می کند. در دوئل های مستقیم همیشه پیروز است و گل می‌زند و پاس گل می‌دهد. ادن یک بازیکن کامل است و بازدهی باورنکردنی در رئال خواهد داشت. من او را دارای قابلیت‌های لازم برای رهبری رئال می‌بینم. هر زمان که به او نیاز باشد حاضر و آماده است و خیلی‌ها را شگفت‌زده خواهد کرد."

اخبار مرتبط:

هازارد بهترین بازیکن لیگ اروپا شد

تگ ها


ستاره بلژیکی کهکشانی‌ها زین‌الدین زیدان سسک فابرگاس فوتبال جهان ادن هازارد رئال مادرید لالیگا فوتبال