تمجید ستاره فرانسوی بایرن مونیخ از گواردیولا

کینگزلی کومان، وینگر فرانسوی بایرن مونیخ به تمجید از پپ گواردیولا پرداخت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کینگزلی کومان در یوونتوس برای خود نامی دست و پا کرد، اما در سال ۲۰۱۵ این پپ گواردیولا بود که به سبک بازی او علاقمند شده و ستاره جوان فرانسوی را در سن ۱۹ سالگی برای بایرن مونیخ جذب کرد. حالا کینگزلی کومان مدعی شد سبک بازی مورد نظر گواردیولا باعث شکوفایی او شده است.

کینگزلی کومان گفت: "من پپ گواردیولا را بهترین سرمربی جهان می دانم. اگرچه من فرصت چندانی برای بازی در ترکیب یوونتوس نداشتم، اما گواردیولا اولین نفری بود که کمی بیشتر به طور منظم من را در ترکیب بایرن قرار داد. برای بازیکنی مانند من، با توجه به انتظارات گواردیولا او می تواند بهترین سرمربی ممکن لقب گیرد. سیستم بازی تیم های گواردیولا بر پایه نبردهای یک به یک بوده و این بهترین شانس برای شکوفا شدن من بود.

کار کردن با هانسی فلیک؟ رابطه دوستی او بازیکنان چیزی ست که معمولا بین سرمربیان عرف نبوده است. همین روند باعث شد وقتی بایرن مونیخ در دوره دشواری قرار داشت دوباره به جاده موفقیت بازگردد. هانسی فلیک تغییر زیادی ایجاد نکرد، اما باعث شد ما دوباره از انگیزه لازم برخوردار باشیم.

من اعتماد باشگاه را حس می کنم. آنها همیشه پشت من بوده اند. من نمی دانم در ۵ سال آتی چه اهدافی پیش رویم خواهد بود، بنابراین هر چیزی ممکن است. اما برای ماندن در بالاترین سطح و کسب بیشترین عناوین، بایرن یکی از باشگاه هایی است که می توانید به چنین اهدافی دست یابید."

بیشتر بخوانید:

بایرن مونیخ و اصرار ادامه دار برای حفظ ستاره کروات

بایرن می‌توانست با ۵ میلیون یورو واران را جذب کند!

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ پپ گواردیولا کینگزلی کومان فوتبال جهان منچستر سیتی فوتبال