تمجید ستاره منچستر یونایتد از مسی؛ نمی‌دانم چگونه او را وصف کنم

ستاره تیم منچستریونایتد علاقه ویژه‌ای به بازی مسی دارد و از تماشای بازی ستاره آرژانتینی بارسا لذت می‌برد...

خوان ماتا بازی در نیوکمپ را دشوار می‌داند اما این شانس را برای یونایتد قائل است که یک شب رویایی و مهم را بسازند.

به گزارش مدال، امشب از ساعت 23:30 امشب تیم‌های بارسلونا و منچستر یونایتد در دور برگشت مرحله 1/4 نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم خواهند رفت.

خوان ماتا درباره دیدار امشب گفت: وقتی که در چلسی بودم، در نیمه نهایی لیگ قهرمانان با بارسلونا روبه رو شدیم و در نیوکمپ جشن صعود گرفتیم. پس از آن هم با پیروزی مقابل بایرن مونیخ در فینال قهرمان اروپا شدیم. اما بازی امشب کمی متفاوت است. به قول خواکین کاپاروش رفتن به نیوکمپ مانند رفتن به دندانپزشکی است. این هم یک نظر شخصی است. قطعا بازی در نیوکمپ دشوار است اما موقعیت این را داریم تا یک خاطره شیرین و به یاد ماندنی رقم بزنیم. این شانس را داریم که امشب را به یکی از مهم‌ترین شب‌های تاریخ منچستر یونایتد تبدیل کنیم. همه چیز ممکن است. فقط کافی است که باور داشته باشید.

ستاره شیاطین سرخ درباره مسی هم می‌گوبد: با یکی از دوستانم درباره او صحبت می‌کردم. هر وقت مسی را در زمین می‌بینم، لذت می‌برم اما زمانی که برابر او قرار می‌گیرید، او با فوتبالش به شما ضربه می‌زند. همه می‌دانند او تا چه اندازه بزرگ است و هر چند روز یک بار این مسئله تکرار می‌شود. با این وجود علاقه من به پیروزی در بازی امشب باعث می‎شود نتوانم از بازی مسی لذت ببرم. او بسیار خاص است و من واقعا نمی‌دانم با چه کلمه‎ای او را توصیف کنم. مسی تکرار نشدنی است.

تگ ها


خوان ماتا بارسلونا منچستر یونایتد UEFA Champions League فوتبال