تمجید ستین از مسی: او همچنان می‌درخشد

کیکه ستین سرمربی بارسلونا از لیونل مسی کاپیتان تیمش تمجید کرد و گفت رسیدن به هفتصدمین گل زده، سقف موفقیت‌های مسی نیست و او هنوز حرفهای زیادی برای گفتن دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه بارسلونا دیشب در مقابل اتلتیکو مادرید با نتیجه ۲-۲ متوقف شد تا فاصله‌اش از قهرمانی در لالیگا بیش از پیش افزایش یابد، لیونل مسی ابرستاره بارسا در این دیدار به رکوردی خارق‌العاده دست یافت و موفق شد هفتصدمین گل خود را وارد دروازه اتلتیکو کند. این بهانه‌ای برای کیکه ستین سرمربی به شدت تحت فشار بارسا بود تا در پایان بازی زبان به تمجید از ستاره آرژانتینی‌اش باز کند.

مسی در دقیقه ۵۰ بازی دیشب درحالیکه بازی با تساوی ۱-۱ دنبال می‌شد پشت ضربه پنالتی ایستاد و با یک ضربه پاننکا هفتصدمین گل دوران فوتبالی‌اش را به ثمر رساند. او از این تعداد ۶۳۰ گل را برای بارسلونا و ۷۰ گل را برای تیم ملی آرژانتین زده است.

کیکه ستین که در روزهای اخیر شایعات درباره تنش میان او و کادر فنی‌اش با لیونل مسی به اوج رسیده در پایان بازی گفت:" کسی نمی‌تواند تشخیص دهد که بازیکنی در حد و اندازه مسی، سقف موفقیت‌هایش کجا است".

ستین در ادامه صحبت‌هایش درباره بازی مقابل اتلتیکو گفت:" من از بازی تیم کاملا راضی‌ام. درست است که ما نتوانستیم پیروز شویم ولی در بخش‌هایی از مسابقه کنترل بازی را خیلی خوب در اختیار داشتیم. در مقابل تیمی مثل اتلتیکو این اصلا کار راحتی نیست. آنها تیمی منظم هستند و من از عملکرد بازیکنانم در میدان کاملا راضی‌ام".

ستین در ادامه گفت:" احساس نمی‌کنم در خطر و در معرض تهدید قرار گرفته‌ام. خیلی ناراحت‌کننده است که مشکلات‌ ما روز به روز بیشتر می‌شود. از دست دادن سه امتیاز این بازی یعنی اینکه فاصله‌مان با قهرمانی بیشتر شده. ولی ما باید به تلاش ادامه بدهیم و یادمان باشد که اتلتیکو تیم خوبی است".

بیشتر بخوانید:

تاریخی؛ پاننکای مسی برای گل هفتصدم

آماری عجیب از مسی، پایان فوق ستاره نزدیک است؟

 

 

تگ ها


لیونل مسی کیکه ستین فوتبال جهان بارسلونا فوتبال